0

Agent همچنان ادامه دارد … | Take Two نام تجاری Agent را تمدید کرد

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

Agent همچنان ادامه دارد … | Take Two نام تجاری Agent را تمدید کرد

 

بعد از مدتها امروز راکستار دوباره نام تجاری Agent را که در خواب فرو رفته بود ، تمدید کرد . سازنده ی سری بازی های Grand Theft Auto این بازی را در سال ۲۰۰۷ معرفی و آن را به صورت انحصاری برای کنسول PS3 در نظر گرفته بودند . 
 
بعد از چند سال هم اطلاعات زیادی به جز چند طرح هنری از بازی منتشر نشد و این نام که توسط راکستار به ثبت رسیده بود در سکوت خبری فرو رفت . البته راکستار قبلا اعلام کرده بود که این بازی در سبک اکشن مخفی کاری می باشد و در دوران جنگ سرد اتفاق می افتد . در سال ۲۰۱۲ هم در مورد این بازی از مدیر عامل مادر شرکت راکستار یعنی Take Two سوال شد و وی در پاسخ گفت که ما فعلا چیزی برای نمایش دادن نداریم .
 
اما به تازگی این شرکت ( راکستار ) دوباره نام تجاری Agent را برای خود تمدید کرد و حتی لوگوی قبلی را هم تغییر نداد . در ادامه می توانید لوگوی این بازی را مشاهده کنید .
 
agent logo Agent همچنان ادامه دارد ... | Take Two نام تجاری Agent را تمدید کرد
 
آیا این بازی در حال ساخت است یا هنوز راکستار برنامه ای برای آن ندارد ؟ با توجه به شایعاتی به نظر می رسد راکستار یک پروژه ی معرفی نشده به جز GTA V برای دو کنسول Xbox 360 و PlayStation 3 در ماه سپتامبر در نظر گرفته است ، نظر شما در این مورد چیست ؟
سه شنبه 1 مرداد 1392  9:47 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها