0

فروش ۷۸٫۲ میلیون کنسول ۳۶۰ از ۲۰۰۵ تا الان + خبر آپدیت شد

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

فروش ۷۸٫۲ میلیون کنسول ۳۶۰ از ۲۰۰۵ تا الان + خبر آپدیت شد

 

به تازگی مایکروسافت آمار و اطلاعاتی از میزان فروش کنسول نسل هفتمی خود یعنی Xbox 360 منتشر کرده است که نشان می دهد این شرکت تا الان ۷۸٫۲ میلیون دستگاه ۳۶۰ را از سال ۲۰۰۵ تا الان به فروش رسانده است .
 
xbox_logo-420x250
 
همچنین این دستگاه در سه ماه گذشته حدود یک میلیون دستگاه فروش داشته که به فروش کلی آن کمک بسیاری کرده است . البته این یک میلیون دستگاه نسبت به تاریخ مشابه در سال قبل کمی افت فروش داشته است ( در سال قبل در همین تاریخ حدود ۱٫۱ میلیون ۳۶۰ فروخته شده بود ) . در کنار کنسول نسل هفتم مایکروسافت ، تخمین زده می شود که PS3 سونی هم بیش از ۷۷ میلیون دستگاه فروش داشته باشد و همچنین کنسول Wii هم ۱۰۰ میلیون دستگاه .
 
لازم به ذکر است که بخش Xbox مایکروسافت تا تاریخ ۳۰ ژوئن حدود ۷۸٫۲ میلیون دستگاه فروش و ۱۳۴ میلیون دلار برای این شرکت درآمد داشته است . کنسول بعدی مایکروسافت با نام Xbox One در ماه نوامبر با قیمتی حدود ۵۰۰ دلار عرضه می شود .
 
 فروش کنسول PS3 به اعلام شرکت بین المللی داده ها ( The International Data Corporation ) تا تاریخ ۲۲ ژانویه حدود ۷۷ میلیون دستگاه بود ، در آن تاریخ فروش کنسول مایکروسافت حدود یک میلیون کمتر از کنسول سونی بود . تا امروز آمار دقیقی از میزان فروش این کنسول منتشر نشده .
سه شنبه 1 مرداد 1392  9:43 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها