0

عکس دیدنی از نانوایی که دزد نیست . آذربایجان شرقی!

reza71
reza71
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 319

عکس دیدنی از نانوایی که دزد نیست . آذربایجان شرقی!

امروز رفته بودم نون بگیرم که دیدم نونوایی بسته س و این جمله رو روی یک کاغذ نوشته و چسبونده روی شیشه:

در صـورت بستـه بـودن

هر بسته 3000 تومـان

از بـالا بـنـدازیــد داخـل

از پـنـجــره بـالــایــی مـغــازه، 3000 تـومـن انـداخـتــم داخـل، و یـک بـسـتـه نون ورداشتـم

و احساس غرور کردم که در کنار چنین مردمی زندگی میکنم و با چنین فرهنگی بزرگ شده ام!

Click here to enlarge

آخه خود این نونوا آدم درستیه. درست فکر میکنه و درست عمل میکنه. واسه همینه که دیگران رو دزد نمیبینه و کسی هم از اون دزدی

نمیکنه. دلیل دارم براش. به عکس خوب دقت بکنین. اون دزد نیست. از مردم نمیدزده. کم فروشی نمیکنه. به ترازوی داخل نونوایی دقت

کردین؟ چندتا نونوایی میشناسید ترزاوی دیجیتالی دارن که کم فروشی نکنن؟ آفرین به این نونوا و غیرتش و اینکه از مردم دزدی نمیکنه.

در دنیا جا برای همه کس هست پس بجای اینکه جای دیگران را بگیری جای خودت را پیدا کن

سه شنبه 1 مرداد 1392  6:20 PM
تشکرات از این پست
ghkharazi saeedakh papeli mehdi0014
toloeomid1
toloeomid1
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 51

پاسخ به:عکس دیدنی از نانوایی که دزد نیست . آذربایجان شرقی!

رفتار قابل تاملي هست مخصوصا در اين دوره زمونه كه نمي توان به هيچ كس اعتماد كرد و جاي تحسين داره كه اين فرد اموالش رو بويژه نان كه يكي از با ارزشترين و گرانترين مواد در اين دوره تورم محسوب ميشه راحت در اختيار مردم قرار ميدهد. البته حتماً از داخل مغازه حواسش هست كه كسي دست از پا خطا نكنه اما با اين حال به مردم و اهل محله اش اعتماد داره!

فروش انواع جعبه های کادویی فانتزی

کانال هنرکده نرگسی

https://t.me/nargesi_honarha

چهارشنبه 2 مرداد 1392  5:57 PM
تشکرات از این پست
reza71 amirali123
دسترسی سریع به انجمن ها