0

هولناکترين تجاوز به دختران و زنان جوان + عکس

 
papeli
papeli
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1388 
تعداد پست ها : 12866
محل سکونت : قم

هولناکترين تجاوز به دختران و زنان جوان + عکس

 

به نقل از سي ان ان، چارلز سارجنت به همراه 3 تن از همدستان ديگرش خدمتکاراني را براي رسيدگي به نظافت و تهيه غذا استخدام مي‌کردند اما پس از گذشت چند روز خدمتکار بيچاره را توسط گروهش مورد ضرب و شتم و تجاوز قرار مي‌دادند.

اين گروه پس از چندين تجاوز و شکنجه خدمتکاران، آن را به زير زمين برده و با اسيد به قتل مي‌رساندند و  در نهايت بعد از کشتن آنان در مکاني پنهاني آنان را تکه تکه کرده و درون نايلون مي‌ريختند.

 

پس از اعتراض همکاران سارجنت به پليس مبني بر خارج نشدن  خدمتکاران و تقاضاي دوباره براي استخدام کردن نيروي جديد پليس را در جريان روند اين جنايت هولناک قرار دادند و در يک عمليات هماهنگ از سوي شرکت خدماتي و خدمتکاران تمامي عوامل اين باند مخوف دستگير و روانه زندان شدند.
 
فيلادلفيا دومين شهر بزرگ ساحل شرقي آمريکا بعداز نيويورک است و از مراکز مهم جذب گردشگري است که رويداد چنين جناياتي وجه آن را به خطر مي اندازد.
 
پس از دستگيري باند پلبس توانست در هنگام جستجوي زيرزمين به دليل بوي تند اسيد لباسهاي خون آلود قربانيان را که در کيسه‌هاي پلاستيکي دفن مي‌شد را کشف کند دادگاه اين جنايتکاران ماه آينده آغاز مي شود.
kb9j_img_3241.jpg

شهر من یک گل به نام حضرت معصومه دارد.

دوشنبه 31 تیر 1392  11:30 PM
تشکرات از این پست
nooora mehdi0014 reza71 amirali123
دسترسی سریع به انجمن ها