0

نارضایتی شدید مدیر شرکت Wargaming از قوانین XboxLive درقبال بازیهای Free to play

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

نارضایتی شدید مدیر شرکت Wargaming از قوانین XboxLive درقبال بازیهای Free to play

 

حتما به یاد دارید که در کنفرانس E3 2013 شرکت مایکروسافت،بازیی تحت عنوان World of Tanks که سابقا بر روی پلتفرم PC نیز به صورت Free to play عرضه شده بود،برای کنسول X360 نیز به صورت Free to Play معرفی شد و مورد استقبال قرار گرفت.ولی مدیر عامل شرکت Wargaming آقای Victor Kislyi که سازنده ی این بازی هستند بارها ابراز نارضایتی خود را نسبت به قوانین ضد و نقیض XBL در قبال بازیهای Free to play اعلام کرده و گفته در صورت لزوم استفاده از اکانت های Gold،دیگر این بازی Free to play نیست !!
 
 
آقای Kislyi در مصاحبه ای که با وب سایت Polygon اشاراتی به محدودیت هایی که مایکروسافت در قبال این بازی و شرکتش منعقد کرده است داشت و اظهار کرد :
 
یکی از مزیت های بازیهای آنلاین این است که اگر شما از روند بازی و آیتم های موجود خسته شده باشید،میتوان این خستگی و تکرار را به وسیله ی آپدیت های متنوع از بین برد و همیشه یک بازی آنلاین را سرپا نگه داشت،اما یکی از چالش هایی که ما با مایکروسافت داریم بر سر همین موضوع است که پروسه ی تایید و به اجرا گذاری آپدیت ها به خاطر روند درگیرکننده و سخت گیرانه ی آن،بسیار طولانی خواهد شد.
 
این قوانین و Xbox Live  کاملا برای بازیهای Free-to-Play بی معنی است !
 
به هر حال World of Tanks به Xbox360 خواهد آمد همانطور که قبلا با این شعار که ” به جایی میرویم که گیمرها هستند” و این شرکت درحال حل کردن این مشکل است !
 
ما با آنها در حال حل این مشکل هستیم تا آپدیت ها سریعتر اعمال شود
 
بالاخره خواهیم دید،کلی کار است که باید در بخش تکنیکی و مدیریتی انجام شود تا این مشکل سریعتر حل شود تا هم کیفیت کار بالاتر برود،هم آپدیت ها با سرعت بیشتری عرضه شوند.
 
وی امیدوار است که این مشکل بین مایکروسافت و Wargaming به زودی با بهترین شیوه حل شود،ولی هنوز با دقت نمیداند استقبال فن های Xbox از این تجربه چطور خواهد بود.
 
نظر شما چیست ؟ آیا انتخاب Wargaming در پلتفرم کنسولیه بازیش درست بوده ؟؟ آیا اگر این بازی به صورت Free to play برای شبکه ی رایگان PSN منتشر میشد شاهد یک چنین مشکلاتی بودیم ؟ و آیا صحبت های Kislyi در مورد تناقض قوانین XBL و بازیهای Free to play منطقی است ؟
دوشنبه 31 تیر 1392  9:43 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها