0

بانک تازه ها لو رفتن تصاویری جدید از مقایسه آیفون پلاستیکی در کنار آیفون 5

 
mostafa0111
mostafa0111
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 83
محل سکونت : مازندران

بانک تازه ها لو رفتن تصاویری جدید از مقایسه آیفون پلاستیکی در کنار آیفون 5

 

لو رفتن تصاویری جدید از مقایسه آیفون پلاستیکی در کنار آیفون 5

 

 
تا کنون تصاویر و مشخصات فراوانی درباره آیفون ارزان قیمت (پلاستیکی) اپل از گوشه و کنار شنیده ایم و مطالب نسبتا صحیح فراوانی درباره آن می دانیم. آخرین گروه از این تصاویر هم، این آیفون را به صورت مقایسه ای در کنار iPhone 5 اپل به تصویر کشیده اند.
 
این تصاویر دورنمای جالب و قابل درکی از مدل ارزان قیمت در ذهن ایجاد می کنند و به خوبی تفاوت های طراحی این دو را به رخ می کشند.
 
در ادامه مطلب می تواید گالری تصاویر یک آیفون ارزان قیمت با بدنه پلاستیک سبز پاستیلی را در کنار آیفون 5 نقره ای مشاهده کنید. آنچه که در اینجا آشکار است، تغییر زبان طراحی اپل از آیفون فعلی به آیفون ارزان قیمت کاملا به چشم می آید.
 
در حالی بخش پشتی هر دو تقریبا یکسان به نظر می رسد، در دیگر بخش ها، تفاوت کاملا مشهود است. برای مثال جای اسپیکر در زیر آیفون ها و شکل دکمه های ولوم صدا تغییر کرده است. 
 
بر اساس شایعات منتشره در سایت چینی Weibo، گفته می شود آیفون پلاستیکی در مدل های مختلفی با سخت افزارهای گوناگون با کد رمزهای Zenevo و Zagato/Bertone مشغول آماده سازی است. مدل Zenevo از پردازنده H5P دو هسته ای سامسونگ، یک گیگابایت رم، بلوتوث 4.0 و امکان ارتباطی 4G بهره مند خواهد بود.
 
در حالی که نسخه Zagato/Bertone از پردازنده H6P، رم یک گیگابایتی، بلوتوث 4.0 و پشتیبانی از شبکه 4G LTE بهره می برد. هرچند که هنوز تمام این داستان ها در حد قصه هستند و چیزی تایید نشده است.
 
 

 

یک شنبه 30 تیر 1392  7:25 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها