0

کادیلاکی که متولد نشد!

 
hessamnice
hessamnice
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : خرداد 1392 
تعداد پست ها : 4099
محل سکونت : گیلان

کادیلاکی که متولد نشد!

کادیلاکی که متولد نشد!

کادیلاک را همه ما می‎شناسیم و بسیاری نیز خاطرات خوبی نیز با  آن داریم. کادیلاکهای سویل که در دهه 50 و 60 شمسی در کشورمان با نام کادیلاک ایران مونتاژ می‎شدند، مظهر قدرت، زیبایی و اشرافی‎گری بودند و از نظر امکانات رفاهی با بسیاری از خودروهایی که امروزه در خیابان‎ها می‎بینیم رقابت می‎کردند!  اکنون کادیلاک از آن روزهای طلایی بسیار فاصله گرفته و دیگر رمق سابق را ندارد.

کادیلاکی که متولد نشد!

به امید بازگشت به روزهای خوب، این کمپانی تصمیم داشت تا یک مدل فوق لوکس  دیفرانسیل عقب تولید کند که عطش بازار را در بخش خودروهای لوکس و تشریفاتی برطرف نماید.  عکس‎هایی که مشاهده می‎کنید مربوط به خودروی کانسپت Ciel می‎باشد که قیمت چیزی حدود 100,000 دلار تخمین زذه شده بود

کادیلاکی که متولد نشد!

ولی آخرین خبرها حاکی از آن است که فعلاً کمپانی، مقدرو به سرمایه گذاری بر روی این پروژه نیست. البته مسئولین کادیلاک هنوز درصدد هستند تا سدان لوکسی تولید کنند که قادر به رقابت با ب‎‌ام‎و سری 7 و مرسدس-بنز S  کلاس باشد. در حال حاضر مدل XTS کادیلاک که یک خودروی دیفرانسیل جلو است، گل سرسبد این خودروساز دیترویتی می‎باشد و رقیب چندان قدری برای بنز و بام‎و نیست. به نظر شما عدم تولید این کادیلاک کانسپت به منزله قبول شکست کادیلاک است یا افکار بزرگ‎تری در سر دارد؟

کادیلاکی که متولد نشد!


 

 

.: آخر ای مولای من چندی به درگاهت شدم / در طریقت، از دل و جان پیرو راهت شدم :.


.: محو روی آن جمال پاک چون ماهت شدم / ذره ای گشتم ز خاک و زیر پاهایت شدم :.

شنبه 29 تیر 1392  12:38 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها