0

نخستین نقد بازی Halo: Spartan Assault منتشر شد | بازهم کم نظیر؟

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

نخستین نقد بازی Halo: Spartan Assault منتشر شد | بازهم کم نظیر؟

 

نخستین نقد از بازی Halo: Spartan Assault منتشر شد. این نقد که توسط یکی از سخت گیر ترین منابع تحلیلی نگاشته شده، نمره ی ۹/۱۰ را به این بازی اعطا کرده که نشان از هیلوی کم نظیر دیگری دارد؛ هر چند که بدون شک نمی توان از روی یک نقد در مورد یک بازی قضاوت کرد. برای مطالعه ی چکیده ای از نقد Pocket Gamer UK به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.
 
go.php
 
این نقد که توسط Harry Slater به نگارش در آمده، Halo: Spartan Assault را یک بازی وسوسه انگیز دانسته. بر طبق این نقد و بررسی:
 
Halo: Spartan Assault یک بازی کامل نیست، اما هر کسی را وسوسه می کند تا آن را حداقل برای یک بار هم که شده تجربه کند.
محوریت گیم پلی بازی شاید برای برخی از گیمر ها جذاب نباشد، اما هواداران هیلو قطعا از آن استقبال خواهند کرد چرا که ضمیمه نبرد های قومی شده است و حملات و انفجار های این بازی، یک عنوان اعتیاد آور را رقم زده است.
گیم پلی بازی آن چیزی نیست که شخصی را وادار به خرید یک تبلت جدید کند اما اگر شما ویندوز ۸ و یا ویندوز فون ۸ را در دسترس دارید، حتما این بازی جذاب را انجام دهید.
XP هایی که کسب می کنید، کارآمدی به سزا و مثبتی در روند بازی دارند.
در برخی از مواقع دشواری بیش از حد بازی بیداد می کند!
مطابق اصالت Halo، در Spartan Assault هم وسایل نقلیه حضور دارند و در تعیین سرنوشت جنگ موثر اند ولی آن قدرت لازم را دارا نیستند.
هوش مصنوعی دشمنان آن تکامل لازم را ندارند و هر از گاهی عدم بالانس در این بخش دیده می شود.
در بخش موسیقی و صداگذاری Halo: Spartan Assault عملکرد بی نظیری داشته است.
گرافیک بازی هم توقعات را برآورده کرده است.
نمره ی نهایی: ۹/۱۰
بازی Halo: Spartan Assault که در سبک Twin-Stick Shooter است، توسط استودیو ۳۴۳ Industries و Vanguard Games ساخته شده است و تنها از طریق سیستم عامل های Windows 8 برای رایانه های شخصی، و برای تبلت ها و تلفن های همراه از طریق Windows Phone 8 در دسترس است.
 
لازم به ذکر است که Halo: Spartan Assault روز گذشته، با قیمت ۶٫۹۹ دلار به صورت دیجیتالی توسط Microsoft Studios عرضه شده است.
شنبه 29 تیر 1392  12:22 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها