0

اطلاعاتی از سیستم دیالوگ های عنوان Dragon Age: Inquisition منتشر شد

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

اطلاعاتی از سیستم دیالوگ های عنوان Dragon Age: Inquisition منتشر شد

 

Bioware در پانل خود در PAX استرالیا اطلاعاتی را از سیستم انتخاب دیالوگ در عنوان Dragon Age: Inquisition منتشر کرده است. تغییرات صورت گرفته به لطف پیشنهادات بازیبازان نسبت به نسخ قبلی صورت گرفته است. اطلاعات منتشر شده را در ادامه مشاهده خواهید کرد.
 
dragon-age-3-inquisition_tn2
 
با توجه به اطلاعات منتشر شده در فروم Bioware توسط NeoGAF میتوان پی برد که سیستم انتخاب دیالوگ در این عنوان دست خوش تغییراتی شده است. بازیبازان احساس میکنند که نحوه انتخاب دیالوگ در نسخ قبلی بیش از حد ساده و پیش پا افتاده بوده است، اکنون که اطلاعات دسته بندی شده اند، ما شاهد مکالمات بهتری خواهیم بود.
 
مکالمات بین بازیباز و سایر شخصیتها ممکن است بسیار چشم گیرتر از نسخه های قبلی باشد و تاثیر بیشتر بر روی روند داستانی بازی نسبت به نسخه های قبلی خواهد داشت. BioWare اعلام کرده است که آنان در حال تکمیل و رفع مشکلات و ثابت کردن واریانس بین متن و گزینه های توضیحی شخصیت هستند. متاسفانه Bioware از انتشار اطلاعات بیشتر خودداری کرده است.
 
همانطور که پیش از این گفته شده است، گزینه های اکتشافی در این عنوان بیشتر شده اند. همچنین مناظر زیباتر و دشمنان چالش برانگیزی نظیر، دیو، کابوس و نوع جدیدی از اسکلت  در بازی وجود خواهد داشت.
 
Dragon Age: Inquisition در پاییز سال ۲۰۱۴ برای پلتفرمهای PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One منتشر خواهد شد.
 
dragon age inquisition اطلاعاتی از سیستم دیالوگ های عنوان Dragon Age: Inquisition منتشر شد
شنبه 29 تیر 1392  12:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها