0

۵۰۵ Games یک شوتر مستقل را عرضه خواهد کرد!

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

۵۰۵ Games یک شوتر مستقل را عرضه خواهد کرد!

 

در حالی که مایکروسافت و سونی همواره از وعده ی حمایت از بازی سازان مستقل حرف می زنند، ۵۰۵ Games هم بی کار نبوده و مقرر است تا با همکاری استودیو Plastic Piranha یک شوتر را برای پلتفرم های PC و X360 عرضه کند.
 
در حالی که Digital Developer با محول کردن ساخت Serious Sam ها و Shadow Warrior به بازی سازان مستقل، با سیاست هایی نوین به شرایط نسبتا مساعد اقتصادی رسیده، این بار ۵۰۵ Games در راستای سیاست های جدیدش مبنی بر حمایت از بازی سازان مستقل، مقرر است که تا بازی Rekoil را عرضه کند. این طور که پیداست اکثر ناشران متوجه استعداد های برخی از بازی سازان مستقل شده اند و اوضاع این دسته از بازی سازان رو به بهبود است.
 
به گفته ی ۵۰۵ Games، بازی Rekoil راوی دنیایی ویران است که درگیر بیماری مانند طاعون شده و همه چیز تخریب شده است. این بازی بر مبنای مبارزات کلاسیک ساخته خواهد شد و خبری از killstreak و یا وسایل نقلیه نخواهد بود که ممکن است ما را با بازی رو به رو کند که تهی از سیستم مهارت ها باشد.
 
و اما گفته های آقای Kevin Dent، از مدیران ارشد Plastic Piranha درباره ی Rekoil:
 
ما می خواهیم بازی را بسازیم که جامعه ی بازیبازان آن را بپذیرند و دوست داشته باشند و در این راستا ما بهترین نقشه ها را برای این بازی انتخاب کرده ایم که مقرر است در قالب DLC هایی در XBLA و نسخه های PC منتشر شود.
 
از این که ما هم اکنون مالک Rekoil شده ایم بسیار هیجان زده هستیم و می توانیم آن را برای جامعه ی بازیبازان به ارمغان بیاوریم
 
RekoilPark610 505 Games یک شوتر مستقل را عرضه خواهد کرد!
 
Rekoil
این اولین بازی نیست که قرار است نتیجه ی همکاری ۵۰۵ Games و بازی سازان کوچک و مستقل باشد. این کمپانی پیش از این هم با دو استودیوی دیگر جهت عرضه ی بازی های Brothers: A Tale of Two Sons و TakeDown: Red Sabre به توافق رسیده است.
 
امیدواریم این انگیزه ی Plastic Piranha یک بازی کم نقص را نتیجه دهد و باز هم شاهد حمایت از بازی سازان مستقل و شایسته شویم!
پنج شنبه 27 تیر 1392  10:21 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها