0

Remedy از دلایل انحصاری بودن Quantum Break می گوید

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

Remedy از دلایل انحصاری بودن Quantum Break می گوید

 

مطمئنا Quantum Break یکی دیگر از آن دسته بازی های انحصاری Xbox One می باشد که در کنار سایر انحصاری های این کنسول، خیلی از گیمرها را برای خرید این کنسول ۵۰۰ دلاری وسوسه می کند. در ادامه ی مطلب مطالعه خواهید کرد که در کنار حمایت مایکروسافت، چه دلایل دیگری باعث شده تا فقط دارندگان Xbox One قادر به تجربه ی این بازی شوند.
 
همکاری های Remedy و Microsoft با بازی Alan Wake شکوفا شد و قرار است یکی از حائز اهمیت ترین انحصاری های کنسول نسل بعد مایکروسافت هم توسط رمدی ساخته شود. آقای Matias Myllyrinne پیش از این ها درباره ی همکاری مجدد با مایکروسافت چنین تصریح کرده بود:
 
هیچ راهی در زمین سبز خداوند وجود نداشت که ما این ریسک را بپذیریم (به تنهایی کار کنیم). حتی اگر هم اشتیاق آن وجود داشته باشد، باز هم عملی کردن آن ممکن نبود.
 
وی این ها را طی مصاحبه ای با GL.biz انجام داده بود و در ادامه ی این مصاحبه که روز گذشته منتشر شد، درباره ی انحصاری بودن Quantum Break چنین افزود:
 
من کاملا متوجه این مسئله هستم. این بازی کاملا بلند پروازانه و بزرگ است و ما نیاز داریم به سیستمی که بتوانیم در بخش سریال تلویزیونی این بازی و خود بازی تعادل ایجاد کنیم و در این راستا نیاز داشتیم که اپیزود ها و چپتر ها را کنترل کنیم و این در Xbox One میسر خواهد شد. این سیاست جدید (بخش تلویزیونی) از سوی مایکروسافت بود و بدون تردید ما قادر نیستیم که بدون حمایت مایکروسافت و سرمایه گذاری و پشتیبانی آن ها این بخش ها را برای Quantum Break ایجاد کنیم.
 
این حرکتی کاملا استراتژیک است و همان طور که پیش از این گفتم، ایده ی دیوانه وار ما این است که نیاز داریم تا به عقب برگردیم و اجازه دهیم تحت نظر مایکروسافت فعالیت کنیم.
 
این ها منافع ما را به سادگی تضمین خواهد کرد. ما در اختیار یک همکاری و هدف استراتژی قرار گرفته ایم و مبنی بر آن موظف هستیم تا یک بازی انحصاری را برای Xbox One عرضه کنیم و این به ما شور و اشتیاق می دهد تا برای پروژه هایی مانند Quantum Break خلاقانه کار کنیم.
 
quantum break box art header1 Remedy از دلایل انحصاری بودن Quantum Break می گوید
پنج شنبه 27 تیر 1392  10:14 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها