0

یاهو برای ID ای‌میل‌های غیرفعال درخواست می‌پذیرد

 
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

یاهو برای ID ای‌میل‌های غیرفعال درخواست می‌پذیرد

ایمیل و آی‌.ی‌هایی که برای یک‌سال بلااستفاده مانده بودند، توسط یاهو واگذار می‌شوند.

 
یاهو برای ID ای‌میل‌های غیرفعال درخواست می‌پذیرد


یاهو به کاربران امکان می‌دهد برای تصاحب نام کاربری (ID) نشانی‌های ای‌میل‌ غیرفعال تقاضا دهند.به گزارش ایتنا از ایسنا، فرصت برای پذیرش درخواست متقاضیان از روز دوشنبه آغاز شده و تا هفتم اوت ادامه خواهد داشت. کاربران می‌توانند برای تصاحب حداکثر پنج نام، تقاضایشان را در http://wishlist.yahoo.com ارسال کنند.

یاهو اعلام کرده شمار قابل توجهی از نام‌های کاربری‌ ایمیل قدیمی را عرضه کرده اما توضیحات کاملی ارایه نکرد. تمامی اکانت‌های غیرفعال در یاهو حداقل یک سال است که استفاده نشده‌اند. یک ماه پیش از عرضه این نشانی‌های ای‌میل غیرفعال، یاهو به کاربرانش اطلاع داده بود در صورت تمایل به حفظ نشانی ایمیل‌شان، ۳۰ روز فرصت خواهند داشت وارد آن شوند تا از غیرفعال شدنش جلوگیری کنند.

کاربرانی که حق استفاده از این نشانی‌های ای‌میل را پیدا می‌کنند، از ۱۵ اوت به مدت ۴۸ ساعت فرصت خواهند داشت تا اکانت‌شان را فعال کنند.

یاهو امیدوار است کاربران با دریافت این نشانی‌های ای‌میل غیرفعال وارد وب سایتش شده و مجموع تغییرات صورت گرفته در ای‌میل، صفحه خانگی و خدمات دیگر این شرکت را مشاهده کنند.

با این همه این نشانی‌های ای‌میل ممکن است از سوی هکرهای رایانه‌ای به منظور سوءاستفاده از اطلاعات مهم در مورد صاحبان قبلی آنها مورد بهره برداری قرار بگیرند. این خطر با توجه به اینکه بسیاری از کاربران از اکانت‌های ای‌میل‌شان به عنوان کلمه عبور برای ورود به وب سایت‌هایی مانند فیس بوک، توییتر و آمازون استفاده می‌کنند، جدی است.

به گزارش آسوشیتدپرس، یاهو اعلام کرده مجموعه تدابیر امنیتی بکار بسته تا این احتمال را به حداقل برساند. همچنین یاهو به طراحی سیستمی اشاره کرده که به وب سایت‌های دیگر کمک می‌کند نشانی‌های ای‌میل بازیابی شده و منتقل شده به صاحبان جدید را شناسایی کنند.

 

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

پنج شنبه 27 تیر 1392  9:10 AM
تشکرات از این پست
ali_kamali
دسترسی سریع به انجمن ها