0

انتقال خليل‌زاده به سپاهان غيرقانوني است

sajjad1996
sajjad1996
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 130

انتقال خليل‌زاده به سپاهان غيرقانوني است

ناصر شهبازي در مورد جلسه ديروز کميته انضباطي براي انتقال خليل‌زاده به سپاهان اظهار داشت: روند اين انتقال کاملا غيرقانوني است. در جلسه‌اي هم که ديروز داشتيم من فقط صحبت‌ها را شنيدم و 2 وکيل خليل‌زاده لايحه خود را ارائه کردند. من هم مدارک و مستندات قانوني دارم که ثابت مي‌کند اين انتقال قانوني نيست و ظرف يکي دو روز آينده لايحه خود را به کميته انضباطي ارائه مي‌کنم تا در چند روز آينده تکليف اين بازيکن مشخص شود.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: قرارداد خليل‌زاده با سپاهان در سازمان ليگ هم ثبت نشده است من خودم نزد عليپور رفتم و با او صحبت کردم ايشان نامه‌اي به کاظمي دبير سازمان ليگ نوشتند تا از ثبت قرارداد اين بازيکن با سپاهان جلوگيري شود تا وضعيت بازيکن مشخص شود.

مديرعامل باشگاه مس در مورد اعتراض هواداران کرماني در تمرينات به او و سرمربي تيم مس گفت: بار ورزش استان کرمان اکنون به طور کامل بر روي دوش شرکت مس افتاده است و يک از مهمترين مشکلات عمده مس تک قطبي شدن آن است زيرا در گذشته تيم‌هاي شهرداري، ذغال‌سنگ و... در کرمان فعاليت داشتند اما اکنون مسئولان شرکت مس با توجه به مسئوليت اجتماعي خود به ورزش اهميت زيادي مي‌دهند. تيم مس هم نمي‌تواند 1200-1300 مربي داشته باشد ما فقط يک مربي مي‌توانيم داشته باشيم.

شهبازي ادامه داد: اگر بررسي کنيد متوجه مي‌شويد از سال 1385 تاکنون شرايط مس پيش از شروع فصل همواره همين گونه بوده است و مس هم بيشترين ضربه را از اين اتفاق خورده است. خودم چند روز پيش سر زمين تمرين رفتم و نيم ساعت با هواداران در اين مورد صحبت کردم.

مديرعامل باشگاه مس با اشاره به صحبت‌هايش با هواداران عنوان کرد: به هواداران گفتم 12 بازيکني که از تيم ما کنار گذاشته شده‌اند اکنون بدون تيم مانده‌اند 90 درصد بازيکناني که در نيم فصل دوم براي ما بازي کردند در ليگ سيزدهم حفظ شده‌اند. از تيم مس فقط رضا عنايتي به دليل مشکل خانوادگي جدا شده که به جاي او نيز دو بازيکن خوب گرفته‌ايم. کريم اسلامي از صبا به مس آمد و ادينهو هم هواداران کرماني که عاشق او هستند. سمير هم که يک هافبک خارجي است به اذعان هواداران بعد از ادينهو يک بازيکن بزرگ خارجي است که به اين تيم آمده است.

شهبازي تصريح کرد: در جدايي شجاع خليل‌زاده از مس دخالتي نداشتيم و در تلاش هستيم او را به کرمان برگردانيم زيرا او بازيکن ما است. همچنين دو مدافع خوب هم گرفته‌ايم. اگر دقت کنيد در اين فصل نقل و انتقالات فقط دو مدافع وسط جابجا شده‌اند. يکي فرشيد طالبي و ديگري شجاع خليل‌زاده و نفر سومي هم وجود ندارد. تيم مس در کرج اردوي بسيار خوبي داشت و بازيکنان از نظر روحي و رواني در وضعيت خوبي قرار گرفتند من قول مي‌دهم تيم کنوني مس 50 درصد قوي‌تر از تيم فصل قبل است.

مديرعامل باشگاه مس در مورد اينکه چه رتبه‌اي را براي اين تيم در فصل آينده در نظر گرفته،‌گفت: من مي‌خواهم بين 5 تيم اول جدول باشيم.فصل گذشته تيم مس ششم شد و تلاش مي‌کنيم در اين فصل سهميه آسيايي بگيريم يا حداقل در 5 تيم اول باشيم.

چهارشنبه 26 تیر 1392  2:02 PM
تشکرات از این پست
doctor114
doctor114
doctor114
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 5489

پاسخ به:انتقال خليل‌زاده به سپاهان غيرقانوني است

سلام:

کاربر گرامی : از حضور شما در تالار ورزش خرسندیم . فعالیت شمارا هم ارج نهاده و بسیار مشتاقیم که با درنظر گرفتن نکاتزیر فعالیت های خود را وفق دهید . متشکرم.

نکته :

1) لازم به ذکر است که در تالار ورزش و زیر تالار های مربوطه ؛ کپی پیست کردن پست ها فقط از کاربرانی پذیرفته می شود که در زیر آن پست نظر شخصی و تحلیلی و فنی و ورانشناختی آن مطلب را هم در پستی حداقل یک خطی بیان کرده باشند . در غیر این صورت اگز کاربری در هر روز هزاران پست هم کپی کند به لحاظ ارزیابی در جمع کاربران برتر فاقد ارزش خواهد بود .

2)  کاربری که ، پست های تالیفی ای را خود ایجاد کرده باشد و مشارکت خوب کاربران دیگر در آن پست را شاهد باشیم ، در اولیت انتخاب خواهد بود .

3) کاربری که پستی ایجاد کرده باشد و آن پست ، بازدید قابل ملاحظه ای داشته باشد هم در اولویت است .

4) در صورت ادامه روند کپی پیست بدون رعایت قوانین انجمن ورزش ، تمامی پست های کپی پیستی شما پاک خواهد شد و به مسئول محترم انجمن ها هم گزارش می گردد. لطفا از تکرار کپی پیست کردن اجتناب کنید و به پست های تالیفی یا جواب دادن به پست های خود و دیگران روی بیاورید.

سپاس

E-Mail to: Doctor114_Rasekhoon@yahoo.com مدیر تالار ورزش و زیرتالارهای فوتبال راسخون

چهارشنبه 9 مرداد 1392  2:07 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها