0

اعتراض رویانیان به برنامه ریزی سازمان لیگ

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 81124
محل سکونت : تهران

اعتراض رویانیان به برنامه ریزی سازمان لیگ

محمد رویانیان می‌گوید نحوه برنامه‌ریزی بازی‌های فصل جدید لیگ برتر به ضرر پرسپولیس است.مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به اعلام برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ برتر اظهار کرد: متاسفانه همچون سال‌های گذشته نحوه‌ی چیدمان بازی‌های لیگ به ضرر پرسپولیس و به نفع برخی رنگ‌هاست. اتفاقی که سال گذشته هم افتاد و ما به آن اعتراض کردیم اما مثل این‌که این موضوع باز هم در حال رخ دادن است.

وی ادامه داد: من از تاج ممنونم که از زمانی که به سازمان لیگ آمده اتفاقات بزرگی را رقم زده و تحولات خوبی را ایجاد کرده است. از جمله این‌که جشن قهرمانی حذفی و لیگ به شکلی آبرومند برگزار شد و هم‌چنین مراسم برترین‌های لیگ با هماهنگی خوبی برگزار شد و تلویزیون هم آن را پخش کرد و خیلی اتفاقات دیگر که در این مدت کوتاه در سازمان لیگ انجام شده است. اما انتظار من این است که مسوولان سازمان لیگ تمام تلاش خودشان را برای برقراری عدالت میان تمام تیم‌ها انجام دهند.

رویانیان گفت: چیدمان بازی‌های فصل جدید لیگ برتر به سود برخی تیم‌های خاص و به ضرر پرسپولیس است. فصل گذشته هم چنین موضوعی وجود داشت و ما اعتراض کردیم اما ترتیب اثری داده نشد و امسال هم همان اشکالات در برنامه لیگ وجود دارد. این‌که یک فرد به یک رنگ علاقه داشته باشد چیز بدی نیست اما اگر این موضوع در تصمیم‌گیری‌ها دخالت داده شود قابل قبول نیست. ما اعتراض مکتوب خودمان را بابت این برنامه‌ریزی به سازمان لیگ اعلام می‌کنیم.

رویانیان ادامه داد: دو فصل پیش هم داربی جام حذفی را به ناگهان جلو انداختند و پرسپولیس در حالی که بسیاری از بازیکنان خود را در اختیار نداشت در این بازی به میدان رفت. فصل گذشته هم در چیدمان بازی‌های پرسپولیس مسائلی وجود داشت که ما به این موضوع اعتراض کردیم. این مساله برای من عجیب است. من به عنوان مدیرعامل پرسپولیس که مسوولیت تیمی با میلیون‌ها هوادار را دارد نمی‌توانم در برابر این مسائل سکوت کنم. اگر در برنامه لیگ دقت کنید متوجه می‌شوید که چه مواردی به ضرر پرسپولیس است. من از تاج می‌خواهم که عدالت را در این رابطه برقرار کند.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

چهارشنبه 26 تیر 1392  12:30 PM
تشکرات از این پست
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 81124
محل سکونت : تهران

پاسخ به:اعتراض رویانیان به برنامه ریزی سازمان لیگ

واقعا درسته من نمیدونم چرا در همه هفته ها پرسپولیس یک روز یا ساعت زودتر از استقلال و یا بقیه تیم ها بازی هایش شروع میشود

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

چهارشنبه 26 تیر 1392  12:33 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها