0

Jason Rubin: در نسل بعد سخت افزار ملاک نخواهد بود

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

Jason Rubin: در نسل بعد سخت افزار ملاک نخواهد بود

 

با اینکه هنوز حدود ۴ ماه با کنسولهای نسل بعدی فاصله داریم و کنسول Xbox One در ماه نوامبر امسال و کنسول PS4 در تعطیلات عرضه خواهند شد؛ هنوز زود است که راجع به قدرت این دو کنسول بحث کرد. نظرات مختلفی بیان می شوند اما برنده نسل بعد کنسولی که سخت افزار قویتر دارد، نیست. بلکه کنسولی که بتواند از تکنولوژی و قابلیتهای خود به نحو احسن استفاده کند پیروز میدان خواهد بود.
 
 
آقای Jason Rubin، کسی که به همراه Andy Gavin از بنیان گذاران ناتی داگ است و پیش از ورشکستگی THQ به عنوان مدیر آن فعالیت می کرده، دیدگاه مشابهی دارد. زمانی که در توییتر یکی از طرفداران از وی در رابطه با نظرش راجع به سخت افزار دو کنسول نسل بعدی سوال کرد وی پاسخ داد:
 
@iamnovatribe  زمانی که در یک مسابقه یک راننده حرفه ای با یک ون شرکت می کند و نمیتواند رکورد زمانی که با یک فراری رانندگی میکند را بشکند، مشکل خودرو نیست، راننده است!
 
— Jason Rubin @Jason_Rubin
 
متوجه نشدید؟ منظور وی تکنولوژی به کار رفته در کنسول بوده است و نه خود کنسول! او بیشتر توضیح میدهد:
 
@iamnovatribe موفقیت در کسب و کار به بسته های مستقل، قیمت، خدمات آنلاین، عناوین منحصر بفرد و … وابسته است، نه در تراشه و سخت افزار!
 
—Jason Rubin @Jason_Rubin
 
مهم عناوین و خدمات دو کنسول است. این اصلاً مهم نیست که Xbox One ضعیفتر از PS4 باشد. مهم خدمات رسانی دو شرکت به مصرف کنندگان است. روبین نظرات شخصی خود نسبت به سخنان Mark Cerny را نیز اینگونه بیان کرد:
 
@iamnovatribe  من فکر میکنم Cerny با زحماتش بتواند PS4 را پیروز میدان کند. پیروزی سزاوار کسی است که نبوغ داشته باشد و سخت تلاش کند. من یک طرفدار بزرگ هستم!
 
—Jason Rubin@Jason_Rubin
سه شنبه 25 تیر 1392  10:51 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها