0

Mark Cenry: بازی ساختن برای PS4 آسان خواهد بود

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

Mark Cenry: بازی ساختن برای PS4 آسان خواهد بود

 

یکی از مشکلاتی که همواره کنسول محبوب PS3 با آن دست و پنجه نرم می کرد، برخی ساختار های پیچیده ی آن بود که دست و بال بازیسازان نه چندان حرفه ای را برای ساخت بازی به مقصد این کنسول، می بست. اما به گفته ی Mark Cenry کنسول خانگی نسل هشت سونی دیگر بازی سازان را به چالش نخواهد کشید اما اگر کسی بخواهد استاد این کار شود، کار دشواری در پیش دارد!
 
از طرفی سونی می گوید که PS4 می خواهد دنیای گیم تحت تاثیر خود قرار دهد و روز پیش هم یکی از برنامه نویسان اظهارات عجیبی کرد که مبتنی بر آن، PS4 چهل درصد از Xbox One قوی تر خواهد بود. امروز هم Mark Cenry از طراحان و برنامه نویسان نامدار استودیو بازی سازی ناتی داگ و Insomniac (که هم اکنون در بخش ساختار های نرم افزاری PS4 فعالیت دارد) اذعان داشته که کار با PS4 بسیار راحت خواهد بود. مارک که تا کنون در برنامه نویسی ها و طراحی مراحل Uncharted و Crash Bandicoot توانسته شایستگی هایش را نشان بدهد، ضمن تاکید بر این موضوع در خطاب به وب سایت CVG این چنین گفت:
 
معماری هایی که در شکل گیری هسته های PS4 مورد استفاده قرار گرفته، این کنسول را به PC نزدیک تر کرده است و طراحی های خلاقانه ای صرف ساخت این کنسول شده، همواره بازی سازان را مشتاق ساخت بازی برای PS4 می کند.
 
ساختار های این کنسول نظر همه را جلب خواهد کرد. سخت افزارش بسیار قدرتمند است. ما سخت افزاری را خلق کرده ایم که یادگیری کار با آن ساده است اما اگر بخواهید استاد آن شوید و بر PS4 تسلط یابید، کار بسیار سختی در پیش دارید. این هم نوعی خلاقیت و نوآوری است و فکر می کنم بازی سازان از این وضعیت رضایت داشته باشند.
 
وی باری دیگر تاکید کرد که PS4 امکانات و قابلیت های فوق العاده ای خواهد داشت و با توجه به آن که قادر نبود اطلاعات جدیدی از این ویژگی ها بدهد، این جملات کلیشه ای را بیان کرد:
 
من در مورد یک شبکه ی واقعی برای شما و دوستان تان صحبت می کنم. شبکه ای که به شما این امکان را می دهد که بازی ها را دانلود کنید، آن چه که دوستان تان در حال حاضر انجام می دهند را ببینید و تصاویر و ویدئو ها را به اشتراک بگذازید. این ها به شما این حس را القا خواهد کرد که شما واقعا در دنیای واقعی در حال ماجراجویی هستید.
 
کنسول PlayStation 4 پیش از تعطیلات کریسمس ۲۰۱۴ عرضه خواهد شد.
دوشنبه 24 تیر 1392  8:51 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها