0

بهای مسکن در شمال تهران+جدول

 
prompet
prompet
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 4609
محل سکونت : خراسان جنوبی

بهای مسکن در شمال تهران+جدول

قیمت‌هایی که طی دو روز گذشته به بازار فروش واحدهای مسکونی نوساز در نیمه شمالی تهران عرضه شده است، بازه قیمتی کنونی را به‌طور شفاف نشان می‌دهد.

دنیای اقتصاد، شواهد حاکی از این مساله است که در نیمه شمالی تهران بیش از 90 درصد از قیمت‌های پیشنهادی فروش در ازای هر متر مربع بالای 4 میلیون تومان تعیین می‌شود.

البته حداقل قیمت‌ها در ازای هر متر مربع بین 3 تا 4 میلیون تومان محاسبه می‌شود، اما همان‌طور که اشاره شد اکثر قیمت‌ها، متری بالای 4 میلیون تومان است.

ناگفته نماند که هفته گذشته یک واحد مسکونی 55 متری نوساز در یکی از فرعی‌های خیابان مازندران (دروازه شمیران)، متری 2 میلیون و 900 هزار تومان قیمت گذاری شد که قیمت واحد مذکور در بین مابقی قیمت‌ها به عنوان ارزان‌ترین خودنمایی می‌کرد.

از سوی دیگر همچنان محله‌های واقع در منطقه یک تهران رکورددار بالاترین نرخ‌های پیشنهادی در تهران است.

برای مثال در خیابان آبکوه واقع در خیابان فرمانیه یک واحد مسکونی نوساز به متراژ 68 متر مربع، متری 11 میلیون تومان ارزش گذاری شده است. این واحد مسکونی از امکانات معمولی نیز برخوردار است.

ستون امروز نبض بازار به معرفی تعدادی واحد مسکونی نوساز تا 3 سال ساخت در نیمه شمالی تهران ( بالای کمربندی آزادی تا  میدان امام حسین ) پرداخته است.

 

شنبه 22 تیر 1392  9:53 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها