0

بازیهای PS2,PS بر روی Gaikai خواهند آمد

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

بازیهای PS2,PS بر روی Gaikai خواهند آمد

 

دو کنسول نسل بعدی PlayStation 4, Xbox One به دلیل تغییر و تحول در طراحی سخت افزار و معماری دو کنسول قادر به اجرای بازیهای کنسولهای قبلی یا به اصطلاح برادران بزرگتر خود نخواهند بود. با این حال در اولین پرده برداری از PlayStation 4 در ماه فوریه سونی اعلام کرد که با تکیه بر امکانات سیستم Gaikai بسیاری از این مشکلات برطرف خواهد شد و راه حل جزئی برای اجرای عناوین کنسولهای قبلی این شرکت بر روی PS4 با کمک این سیستم بوجود خواهد آمد. در ادامه اطلاعات بیشتری را بدست خواهید آورد …
 
gaikai بازیهای PS2,PS بر روی Gaikai خواهند آمد
 
تا به امروز هیچ حرف رسمی در رابطه با نحوه پشتیبانی این سیستم از PS4 به میان نیامده بود ولی امروز اخباری در این زمینه منتشر گردید.
 
در گذشته تایید شده بود که عناوین PS3 بر روی PS4 قابل اجرا خواهند بود (با سازگاری پردازشگر PS4 با PS3) و امروز سونی اعلام کرد که عناوین PS2,PS نیز با کمک Gaikai قابل اجرا بر روی PS4 خواهند بود.
 
استفاده از Gaikai هنوز تاریخ مشخصی ندارد اما سونی قول داده است که پس از انتشار کنسولش این مهم را محقق سازد.
 
هنوز مشخص نیست از این سیستم به چه شکلی استفاده خواهد شد. آیا عناوینی که شما در PSN دارید را با کمک این سیستم میتوانید بر روی PS4 انجام خواهید داد ؟ آیا این عناوین به صورت رایگان قرار میگیرند ؟ آیا تنها برای مشترکان کنسولهای قبلی سونی در دسترس خواهند بود ؟ چیزی مشخص نیست.
شنبه 22 تیر 1392  12:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها