0

تصاویری از پارکینگ جالب دوچرخه در ژاپن

 
ayesh1344
ayesh1344
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1389 
تعداد پست ها : 5083
محل سکونت : خوزستان

تصاویری از پارکینگ جالب دوچرخه در ژاپن

ساخت پارکینگهای طبقاتی راه حلی موفق جهت تامین فضای پارک به تعداد فراوان در محیط هایی با مساحت محدود می‌باشد. طراحان و برنامه ریزان ژاپنی با بهره گیری از این ایده پارکینگ طبقاتی مختص دوچرخه گامی بلند و مهم در ایجاد فضا و حمل نقل شهری برداشتند. این پارکینگها در نزدیکی ایستگاه ‌های مترو و قطار می‌باشند.

پارکینگ ها تماماً خودکار بوده وادوات و تجهیزات مکانیکی تعبیه شده در آنها دوچرخه را در سطح زمین دریافت و سپس دوچرخه به طبقات زیرین منتقل گردیده و در جای درنظر گرفته شده پارک می‌گردد.برای استفاده از پارکینگ های مذبور شما باید کارت الکترونیکی ویژه دوچره داشته باشید .

به نظر می آید احداث چنین پارکینگ های علاوه بر کاهش آلودگی و روان سازی حمل و نقل شهری تاثیر بسزایی در فرهنگ دوچرخه سواری و سلامت بدنی افراد جامعه خواهد داشت .

 

تصاویر از پارکینگ جالب دوچرخه در ژاپن

تصاویر از پارکینگ جالب دوچرخه در ژاپن

تصاویر از پارکینگ جالب دوچرخه در ژاپن تصاویر از پارکینگ جالب دوچرخه در ژاپن تصاویر از پارکینگ جالب دوچرخه در ژاپن تصاویر از پارکینگ جالب دوچرخه در ژاپن تصاویر از پارکینگ جالب دوچرخه در ژاپن تصاویر از پارکینگ جالب دوچرخه در ژاپن تصاویر از پارکینگ جالب دوچرخه در ژاپن تصاویر از پارکینگ جالب دوچرخه در ژاپن تصاویر از پارکینگ جالب دوچرخه در ژاپن تصاویر از پارکینگ جالب دوچرخه در ژاپن

جمعه 21 تیر 1392  10:20 PM
تشکرات از این پست
papeli
دسترسی سریع به انجمن ها