0

Bioware آپدیت جدیدی را برای عنوان Star Wars: The Old Republic منتشر خواهد کرد

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

Bioware آپدیت جدیدی را برای عنوان Star Wars: The Old Republic منتشر خواهد کرد

 

سازنده عنوان Star Wars: The Old Republic، استدیو Bioware ناشر آن EA بروزرسانی جدیدی را برای این عنوان معرفی کرده و امروز منتشر خواهند کرد. اطلاعات بیشتر پیرامون این آپدیت را در ادامه مطلب بخوانید …
 
 
امروز آپدیت شماره ۲٫۲٫۲ برای Star Wars: The Old Republic منتشر خواهد شد. این بروزرسانی شامل Nightmare Mode Operation: Legions of Scum, Villainy و بخش دوم SWTOR’s Operation Nightmare  خواهد بود.
 
Scum و Villainy در درجه اول به همراه بازیباز با  Hutt cartel مبارزه خواهند کرد. پاداشهایی که با این بروزرسانی به بازی افزوده میشوند عبارت اند از : مهارت جدید حالت تایتان ۶ و the elite Kell Dragon.
 
این بروزرسانی درست قبل از دهمین سالگرد عرضه Star Wars: Knights of the Old Republic قرار خواهد گرفت. به مناسبت این مهم، EA به بازیبازان این اجازه را خواهد داد تا عنوان “Revan’s Heir” را با قیمت ده سکه کارتل و در تاریخ ۱۵ جولی خریداری کنند. سکه های کارتل نیز در آن روز و در صفحه رسمی فیس بوک SWTOR قرار خواهند گرفت.
 
در نهایت طراح ارشد Bioware در ۱۵ جولی پستی را برای بحث راجع به تاثیر KOTOR و بروزرسانی مذکور بر روی The Old Republic ارسال خواهد کرد.
 
nightmare610 Bioware آپدیت جدیدی را برای عنوان Star Wars: The Old Republic منتشر خواهد کرد
پنج شنبه 20 تیر 1392  12:38 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها