0

جدیدترین اخبار را بر روی ساعت مچی مشاهده کنید

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

جدیدترین اخبار را بر روی ساعت مچی مشاهده کنید

 

pebble_photo-email-and-alerts

 بنده شخصاً از جمله افرادی هستم که اخبار را دنبال می‌کنم. برنامه‌ای هم بر روی گوشی اندرویدم نصب کرده‌ام که مهم‌ترین خبرهای ایران و جهان را به صورت Notification بر روی صفحه نمایش می‌دهد. از این نرم‌افزار در زمان انتخابات برای پیگیری لحظه به لحظه‌ی شمارش آرا و اخبار مربوط به آن استفاده می‌کردم. چقدر جالب می‌شود اگر برای اطلاع از آخرین اخبار، احتیاجی به در آوردن گوشی از کیف نداشته باشم و آخرین اخبار را که گوشی به طور خودکار به صورت Notification دریافت می‌کند بر روی ساعت مچی مشاهده کنم.

به ساعت مچی که چنین امکانی داشته باشد، یک ساعت مچی هوشمند می‌گویند. تا کنون چند نوع از این ساعت‌ها تولید شده است. یکی از جالب‌ترین ساعت‌های هوشمند، ساعت Pebble است. این ساعت از صفحه‌ی نمایش E-Paper یا کاغذ الکترونیکی استفاده می‌کند. به همین خاطر مصرف برق بسیار کمی دارد و احتیاجی به خاموش کردن صفحه‌ی آن در مواقعی که از آن استفاده نمی‌کنیم، نیست. این ساعت قابلیتی دارد که اگر به گوشی متصل شود، Notification های گوشی اندروید و یا iOS را بر روی صفحه‌‌اش نشان می‌دهد. ولی مشکل اینجا است که تنها Notification های برنامه‌هایی مثل پیام‌رسان، ایمیل و … که برایش تعریف شده‌اند را نشان می‌دهد و اگر برنامه‌ای مثل اخبار، Notification داشته باشد، بر روی ساعت نشان نمی‌دهد.

برای رفع این مشکل از برنامه‌ای به نام Pebble Notifier استفاده می‌کنیم. به وسیله‌ی این برنامه می‌توانید مشخص کنید که Notification ها از چه برنامه‌هایی بر روی ساعت نمایش داده شوند و از چه برنامه‌هایی نشوند. وقتی که برنامه‌های مورد نظر را انتخاب کردید دکمه‌ی منو را بزنید و گزینه‌ی Save را انتخاب کنید تا تغییرات ذخیره شوند. از این به بعد می‌توانید با خیال راحت اخبار را بر روی ساعت ببینید به جای گوشی.

Pebble_Notifier_610x406

پنج شنبه 20 تیر 1392  12:54 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها