0

کودکی که کوچکترین گاوچران جهان است + تصاویر

ayesh1344
ayesh1344
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 5083

کودکی که کوچکترین گاوچران جهان است + تصاویر

سگک  کمربندش تقریبا به اندازه صورتش است و اسب مورد اطمینانش یک پونی کوچک پاکوتاه است، اما این بچه سوارکار تحول عظیمی در دنیای جسور اسب ایجاد کرده است.

رویس گیل کوچولو، اهل آپر هورتون در غرب نیو سات ولز استرالیا، باید خیلی شجاع باشد که سوار بر پونی شش ساله اش، مایبلین، گرد و خاک به راه می اندازد و مسیرهای وحشتناک اسب دوانی را طی می کند.
البته جای تعجب نیست که این گاوچران جوان به این ورزش روی آورده است، چراکه اون هفتمین نسل از یک خانواده سوارکار است؛ اسب دوانی از میان بشکه ها با سرعت بالا که دقت و تجربه زیادی را در زمینه سوارکاری می طلبد.

رویس، همراه با حیوان محبوبش که شباهت عجیبی به کاراکتر وودی در فیلم توی استوری دارد، هفته گذشته در اولین رقابتش کنار نوجوانان زیر ۱۸ سال در بیودیزرت رودئو شرکت کرد. هرچند موفق به کسب امتیاز نشد، اما وقت زیادی دارد تا هم پای رقیبان بزرگتر از خودش در این مسابقات شرکت کند.
پدرش، رایان گیل، گفت که اسب دوانی در خون پسرش است و از این که به اون کمک می کند تا علاقه اش را دنبال کند خوشحال است.

این قهرمان سوارکاری گفت: “من از وقتی پنج ساله بودم اسب سواری می کردم.” مادرش، استیسی ویلبرن، اشاره کرد که وی در مسابقات اسب دوانی میان بشکه ها نیز شرکت می کرده است.

“ما در مزرعه مان ۲۰۰ گوساله و ۳۰۰ اسب سوارکاری را پرورش می دهیم؛ بنابراین این ها تنها چیزی هستند که رویس می تونه باهاشون بازی کنه.

کودکی که کوچکترین گاوچران جهان است کودکی که کوچکترین گاوچران جهان است کودکی که کوچکترین گاوچران جهان است کودکی که کوچکترین گاوچران جهان است کودکی که کوچکترین گاوچران جهان است کودکی که کوچکترین گاوچران جهان است

سه شنبه 18 تیر 1392  10:31 PM
تشکرات از این پست
papeli
دسترسی سریع به انجمن ها