0

انتقال اطلاعات گوگل ریدر به سرویس دیگ ریدر

 
LAGHAEI
LAGHAEI
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1392 
تعداد پست ها : 14

انتقال اطلاعات گوگل ریدر به سرویس دیگ ریدر

Digg_Reader_610x323

علمولوژی: سرویس گوگل ریدر (Google Reader) یکی از سرویس‌های گوگل است که در بین کاربران ایرانی به گودر معروف شده بود. کاربران می‌توانند به وسیله‌ی این سرویس، سایت‌هایی را مشخص کنند و هر آنچه در آن سایت‌ها منتشر می‌شود در صفحه‌ی گوگل ریدر خود ببینند. جدیداً شرکت گوگل به خاطر کم بودن تعداد کاربران این سرویس، تصمیم گرفته آن را متوقف کند. اکنون تاریخ انقضای گوگل ریدر به سر رسیده و فتیله‌ی آن نیز پایین کشیده شده است و عملاً دیگر کسی نمی‌تواند از این سرویس استفاده کند. فقط آنچه تا چند روز آینده (۱۵ جولای) مهلت دارد،‌ ذخیره‌ی یک فایل پشتیبان برای انتقال اطلاعات به وب‌سایت دیگر است. این کار به وسیله‌ی سرویس Google Takeout انجام می‌شود.

Google_Reader_create_archive

برای ذخیره‌ی اطلاعات گوگل ریدر به قسمت تنظیمات آن (Reader Settings) بروید و در قسمت Import/Export بر روی Download your data through Takeout کلیک کنید. سپس Create Archive را بزنید. در صفحه‌ی بعد گزینه‌ی Download را بزنید تا عملیات کامل شود و فایل پشتیبان را ذخیره کنید.
دیگ ریدر یکی از سرویس‌های متعدد موجود برای جایگزین کردن با گوگل ریدر است. اگر در این سرویس، حساب کاربری ساختید و تصمیم دارید از آن به جای گوگل ریدر استفاده کنید، به صفحه‌ی https://digg.com/settings بروید و در قسمت Digg Reader گزینه‌ی Upload را بزنید. سپس بر روی Upload your data کلیک کنید و در رایانه، فایل ذخیره شده از سرویس Google Takeout را انتخاب کنید. بدین صورت اطلاعات گوگل ریدر به دیگ ریدر منتقل خواهد شد.
 
Digg_OPML_upload_610x330
سه شنبه 18 تیر 1392  11:09 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها