0

Deus Ex: The Fall این هفته عرضه می شود

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

Deus Ex: The Fall این هفته عرضه می شود

 

Deus Ex: The Fall یکی از بازی هایی است که در موردش شایعات زیادی پخش شده بود . با این حال این شایعات که بعضا این نام را بازی بعدی شرکت Square Enix و ادامه ای بر انقلاب بشریت می دانستند ، با تایید رسمی شرکت اسکوئر به پایان رسید و  The Fall برای پلتفرم های IOS در نظر گرفته شد . Deus Ex: The Fall در نمایشگاه E3 هم حضور داشت و علاوه بر نمایش های جذاب ، ۷ جایزه ی مختلف را در بخش موبایل و بازی های IOS دریافت کرد .
 
DeusEx_TheFall_Artwork
 
شرکت Square Enix در یک خبر خوشحال کننده برای طرفداران این بازی اعلام کرد که  The Fall در همین هفته و تاریخ ۱۱ ژوئن ( یعنی پنجشنبه ) عرضه می شود . در روز تعیین شده این بازی با قیمت ۶٫۹۹ دلار از فروشگاه iPhone و iPad یا www.AppStore.com قابل دسترس می باشد . دستگاه هایی که توانایی اجرای این بازی را دارند طبق گفته ی سازندگان عبارتند از :  iPad 2 و بالاتر ،  iPhone 4S و بالاتر ، iPod Touch 5 و بالاتر .
 
این بازی توسط شعبه ی اروپایی Square Enix’s Mobile با هم کاری سازندگان بازی Deus Ex: Human Revolution ساخته شده . داستان بازی در یک دوره ی طلایی از علم و فناوری در سال ۲۰۲۷ اتفاق می افتد . در این دوره شرکت های قدرتمند که توسط دولت کنترل می شوند با قاچاق مواد مخدر روزگار خود را می گذرانند . در این هرج و مرج Ben Saxon از گروهی به نام SAS ( گروه مزدور بریتانیایی ) برای جلوگیری از آن ها اقدام می کند و …
دوشنبه 17 تیر 1392  9:25 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها