0

اجیرکردن آدمکش توسط مجری صداوسیما!

 
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

اجیرکردن آدمکش توسط مجری صداوسیما!

به نوشته روزنامه حمایت مجری سابق تلویزیون و اعضای خانواده‌اش وقتی نتوانستند کرایه خانه میلیونی خود را پرداخت کنند، برای رهایی از دست صاحبخانه، آدمکش اجیر کردند.

15آبان‌ماه سال گذشته، وقتی پیکر غرق خون مرد میانسالی به بیمارستانی در شمال تهران منتقل شد، هیچ‌کس باورش نمی‌شد که او زنده بماند و از ضربات مرگبار چاقو که به نقاط متعدد بدنش وارد شده بود، نجات یابد. با این حال مرد میانسال با کمک پزشکان زنده ماند تا راز نقشه خونینی را فاش کند که یکی از طراحان آن مجری سابق تلویزیون بود.

این مرد چند روز بعد، وقتی توانست حرف بزند ماجرا را برای مأموران چنین توضیح داد: حدود ساعت 10صبح، زنگ موبایلم به صدا درآمد و از پشت خط صدای زن جوانی را شنیدم که می‌خواست آپارتمانی در شمال تهران اجاره کند. این زن می‌گفت که میهمانی خارجی دارد و می‌خواهد آپارتمانش شیک و تمیز باشد. از آنجا که حوالی میدان توانیر آپارتمان مجللی داشتم، از زن جوان خواستم برای دیدن آپارتمان به آنجا بیاید. او هم قرار گذاشت که رأس ساعت12ظهر همدیگر را ملاقات کنیم و برای دیدن آپارتمان به آنجا برویم.

شاکی ادامه داد: حدود ساعت12:30ظهر بود که به محل قرار رسیدم. تلفنم دوباره زنگ خورد و گوشی را که برداشتم، صدای زن جوانی را شنیدم. همزمان صدایی نیز از پشت سرم شنیدم و رویم را که برگرداندم، ناگهان مرد ناشناسی، مایع قرمز رنگی به‌صورتم پاشید و چشم‌هایم سوخت. دیگر جایی را نمی‌دیدم و ناگهان متوجه شدم که مرد ناشناس با چاقو به جانم افتاده است. او به قصد کشتن، چندین ضربه به دست‌ها، پهلوهایم و دیگر نقاط بدنم وارد کرد. طوری که در بیمارستان کسی باورش نمی‌شد زنده بمانم. این مرد برای اینکه کسی مانعش نشود، فریاد می‌زد:

«تا تو باشی که بار دیگر به ناموس مردم نگاه نکنی». پس از آن هم فقط متوجه شدم که مرد ناشناس سوار موتور شد و همراه همدستش پا به فرار گذاشت. با این حال بخت با من یار بود که بیمارستان در همان نزدیکی‌ها بود و توانستم خودم را به آنجا برسانم. پزشکان با 204بخیه و به طرز معجزه‌آسایی توانستند جانم را نجات دهند و وقتی چشمانم را باز کردم با دیدن خودم روی تخت بیمارستان، باورم نمی‌شد که زنده مانده باشم.

با اظهارات این مرد، پرونده در اختیار دادیار شعبه 5 دادسرای ناحیه 6 تهران قرار گرفت و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری ضارب ناشناس آغاز شد. مأموران با بررسی‌های تخصصی توانستند زن جوانی را که به بهانه اجاره آپارتمان، شاکی را به محل قرار کشانده بود دستگیر کنند. در بازجویی از این زن بود که پلیس به خانواده مجری سابق تلویزیون رسید و متوجه شد که آنها در جریان این حمله خونین نقش داشته‌اند. وقتی شاکی پرونده از ماجرا باخبر شد، سرنخ مهمی را در اختیار مأموران قرار داد و گفت: مدت‌ها قبل خانواده یک مجری تلویزیون، آپارتمانی از من اجاره کردند که کرایه ماهانه‌اش، 4میلیون تومان بود.

چند‌ماه از اجاره این آپارتمان توسط آنها گذشته بود که متوجه شدم، قصد ندارند کرایه خانه را پرداخت کنند. معوقه آنها حدود 20میلیون تومان شده بود اما هر بار که درخواست کرایه می‌کردم، بهانه می‌آوردند. من که از این ماجرا خسته شده بودم به آنها گفتم که طلبم را می‌بخشم اما باید خانه‌ام را تخلیه کنند ولی آنها از این کار نیز خودداری کردند.

این بود که شکایت کردم و بعد از رفتن به دادگاه، سرانجام توانستم حکم تخلیه بگیرم. پس از آن به کلانتری رفتم و قرار بود که بعدازظهر 15آبان‌ماه، برای تخلیه به آپارتمانم برویم که صبح همان روز زن جوانی به من زنگ زد و با گفتن این جمله که قصد اجاره آپارتمان دارد، مرا به میدان توانیر کشاند و این حادثه رخ‌داد. حالا هم حدس می‌زنم که مجری سابق تلویزیون و خانواده‌اش برای اینکه نتوانم آنها را از خانه‌ام بیرون کنم، نقشه قتلم را کشیده بودند.

با اظهارات جدید شاکی، مأموران در جریان بررسی‌ها متوجه شدند که حرف‌های او صحت دارد و در ادامه مجری جوان و اعضای خانواده‌اش را دستگیر کردند. در تحقیقات انجام شده، مرد جوانی که از سوی آنها اجیر شده بود تا حمله خونین را رقم بزند نیز شناسایی شد اما زمانی که مأموران راهی خانه وی شدند، او متواری شده بود. قاضی برزگر، دادیار شعبه5 دادسرای ناحیه6 با اشاره به آزادی مجری تلویزیون و خانواده‌اش با سپردن وثیقه، به همشهری گفت:

این مجری جوان پس از حادثه از کار برکنار شد و پرونده این افراد به اتهام معاونت در ایراد ضرب و جرح عمدی تحت رسیدگی است و بررسی‌ها نشان می‌دهد مردی که از سوی آنها برای اجرای نقشه خونین اجیر شده بود، مجرم سابقه‌داری به‌نام محمدتقی است که در حال حاضر فراری است.
 

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

دوشنبه 17 تیر 1392  2:10 PM
تشکرات از این پست
AliFanoodi saeedakh fatemeh313
دسترسی سریع به انجمن ها