0

دعوای حقوقی آهنگساز فیلم رضا عطاران با عمو پورنگ

 
reza71
reza71
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : تیر 1392 
تعداد پست ها : 319
محل سکونت : خامنـــــــــــــــــه

دعوای حقوقی آهنگساز فیلم رضا عطاران با عمو پورنگ

دعوای حقوقی آهنگساز فیلم رضا عطاران با عمو پورنگ

حمیدرضا صدری که این روزها نام او به عنوان آهنگساز فیلم جدید رضا عطاران با عنوان «رد کارپت» عنوان شده است از جزئیات دعوای حقوقی خود با عمو پورنگ سخن گفت.

او در این خصوص گفت: «آهنگسازی موسیقی فیلم جدید رضا عطاران با عنوان «رد کارپت» برعهده من است ولی هنوز مراحل ساخت آن را آغاز نکرده‌ام.»

او افزود: «این فیلم در حال حاضر در مرحله تدوین قرار دارد. «خوابم می‌آد» اولین فیلم سینمایی رضا عطاران بود که موسیقی آن را ساختم و این دومین کار سینمایی این کارگردان است که برای آن موسیقی می سازم. پیش از این نیز برای سریال‌های ساخته این کارگردان آهنگسازی کرده‌ام.»

آهنگساز فیلم «خوابم می‌آد» تصریح کرد: «کارهای رضا عطاران منحصر به فرد است و با روحیه‌ای که این کارگردان دارد فیلم‌های دیدنی و خوبی از آب در می‌آید. از این رو زمانی که با من تماس گرفت تا موسیقی این فیلم را من کار کنم بسیار استقبال کردم.»

او ادامه داد: «متاسفانه از آبان 91 درگیر مسائلی شده‌ام که تمرکزم را بر روی فعالیت‌های موسیقی کم کرده است. این بحث حقوقی ذهنم را بهم ریخته است و نمی‌گذارد کار کنم. شکایت من از تهیه‌کننده برنامه عمو پورنگ، مسلم آقاجان‌زاده و داریوش فرضیایی بوده است که حق و حقوق من و شاعر را پرداخت نکرده‌اند. همه می‌دانیم که هرگونه اجرای آثار هنرمندان بدون اجازه صاحب اثر ممنوع است ولی در اینجا به راحتی این کار صورت گرفته و مبلغ قابل توجهی پرداخت نشده است.»

آهنگساز «هیچ کس فرشته نیست» عنوان کرد: «مولفه پورنگ «در قندون» است ولی به راحتی حق و حقوق‌ها نادیده گرفته شده است.»

صدری در پایان گفت: «هنوز در جریان مستقیم مراحل تولید فیلم «رد کارپت» قرار نگرفته‌ام ولی پس از تمام شدن تدوین ساخت موسیقی را آغاز خواهم کرد.»

در دنیا جا برای همه کس هست پس بجای اینکه جای دیگران را بگیری جای خودت را پیدا کن

 

دوشنبه 17 تیر 1392  9:40 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها