0

کُپل برای خودش مردی شده است!

 
abdo_61
abdo_61
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 37201
محل سکونت : ایران زمین

کُپل برای خودش مردی شده است!

 

 
 
 
این روزها تمام عوامل «شهر موش ها» در تلاش هستند تا این فیلم زودتر به مرحله تولید برسد. عادل بزدوده از همکاری برای طراحی و ساخت عروسک های فیلم سینمایی «شهر موش ها 2» خبر داد.
 
 
 

 

روزنامه تماشا: این روزها تمام عوامل «شهر موش ها» در تلاش هستند تا این فیلم زودتر به مرحله تولید برسد. عادل بزدوده از همکاری برای طراحی و ساخت عروسک های فیلم سینمایی «شهر موش ها 2» خبر داد. 

کپل برای خودش مردی شده است
 
او در گفت و گو با سینما پرس می گوید: «تکنیک های عروسک سازی در این مجموعه برای اولین بار در ایران اتفاق می افتد. در حال حاضر به همراه خانم محبوب و جمعی از دوستان دیگر مشغول آماده سازی عروسک های فیلم سینمایی «شهر موش ها» هستیم، ساخت این عروسک ها حدود 6 ماه زمان می برد و ما در تلاش هستیم که این عروسک ها را تا اواخر شهریور یا اوایل مهر ماه که فیلمبرداری آن آغاز می شود آماده کنیم. با توجه به اینکه برخی از عروسکهای پروژه قبلی یا از بین رفته اند و یا قدیمی شده اند. 

عروسک ها نیاز به طراحی و ساخت مجدد داشتند، همچنین عروسک های قدیمی برای این پروژه مناسب نبودند زیرا سنشان بالا رفته است. برای مثال عروسک کپل در سری جدید برای خودش مردی شده و صاحب همسر و فرزند شده است. به همین دلیل باید از لحاظ چهره نیز تغییراتی در این عروسک به وجود می آمد.»

 

 

مدیر سابق تالار آموزش خانواده

abdollah_esrafili@yahoo.com

 

  شاد، پیروز و موفق باشید.

دوشنبه 17 تیر 1392  9:10 AM
تشکرات از این پست
salma57
دسترسی سریع به انجمن ها