0

ایرانی ها گوشی لمسی را بیشتر می پسندند

 
electroniclibrary
electroniclibrary
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 676
محل سکونت : لرستان

ایرانی ها گوشی لمسی را بیشتر می پسندند

به گفته دست اندرکاران و منابع بازاری، میزان خریداران گوشی های لمسی نسبت به سال گذشته به طور چشمگیری افزایش یافته است.

" مصطفی نوریان" یکی از فعالان بازار در گفت و گو با خبرنگار سازمان خبری موبنا اظهار داشت: تنوع عرضه گوشی های لمسی با امکانات بالا توسط برندهای معتبر جهانی و قیمت مناسب باعث شده تا روز به روز تقاضا برای این نوع گوشی ها افزایش یابد.
وی افزود: با توجه به شرایط فعلی هرچند کاربران تمایل به خرید گوشی های ارزان قیمت دارند اما با اینحال قابلیت های گوشی ، تنوع سرویس های قابل استفاده در گوشی های لمسی باعث شده تا فروش این گوشی ها نیز به نسبت بالا باشد.
این فعال بازار تصریح کرد: باوجود فناوری های نوین و پیچیده بکار رفته در گوشی های تلفن همراه هوشمند ، شاید برای بعضی از کاربران قابل درک و استفاده نباشد، با اینحال میزان خرید این نوع گوشی ها افزایش چشمگیری یافته است.
یکی دیگر از فروشندگان بازار افزود: بیشترین میزان تقاضا برای گوشی های هوشمند جوانان و نوجوانان هستند. 
"محمد معتمد" در این باره تصریح کرد: در حال حاضر دو برند سامسونگ و ال جی بیشترین میزان واردات گوشی های لمسی با میانگین قیمت های متوسط 100 تا 200 هزار تومان به کشور را دارند.
در همین حال مدیرعامل شرکت های واردکننده قانونی گوشی معتقدند به دلیل استقبال مشتریان گوشی های صفحه نمایش لمسی دار به خصوص جوانان و نوجوانان، تصمیم به عرضه گسترده گوشی ها صفحه نمایش لمسی دار دارند.
به گزارش موبنا، استقبال از گوشی های صفحه نمایش لمسی و یا هوشمند تنها مربوط به ایران نیست چرا که چندی پیش شرکت تحقیقاتی ComScore بر اساس یک بررسی های جدید اعلام کرد، میزان استفاده از گوشی‌های مجهز به نمایشگرهای لمسی با سرعت بسیار بالا و پیش‌بینی نشده ای در حال افزایش است.
 در این بررسی ها مشخص شده که علاوه بر بزرگی صفحه نمایش کیفیت بالای آنها و برخورداری از نرم افزارهای جدید از دلایل اصلی استقبال مشتریان بوده است.

منبع خبر : موبنا

یک شنبه 30 آبان 1389  7:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها