0

قطع خدمات Samsung Apps برای مشتریان ایرانی

 
geograf_reza
geograf_reza
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آبان 1390 
تعداد پست ها : 326
محل سکونت : آذربایجان شرقی

قطع خدمات Samsung Apps برای مشتریان ایرانی

شرکت سامسونگ ایمیلی به مشتریان ایرانی اش ارسال نموده و در آن اعلام کرده از تاریخ ۱ خرداد «خدمات و برنامه های کاربردی سامسونگ» برای کاربران ایرانی به صورت موقت قطع خواهد شد.

در این اطلاعیه گفته شده قطع این خدمات به دلیل «برخی موانع حقوقی است» اما منابع نارنجی خبر می دهند که قطع این سرویس به خاطر تحریم های وضع شده، صورت گرفته است. ضمن اینکه آپدیت های خود سیستم عامل اندروید همچنان برای کاربران ایرانی فعال خواهد بود.

گروه اینترنتی خورشید

شرکت سامسونگ در اطلاعیه اش به کاربران گفته تا پیش از تاریخ اعلام شده، برنامه های کاربردی تلفن سامسونگ شان را به روز رسانی کنند! و بعد از آن تاریخ امکان به روز رسانی اپلیکیشن ها وجود نخواهد داشت. اما در این نامه راه حل جایگزینی برای کاربران ارایه نشده. اما خبرهای رسیده به نارنجی می گوید ممکن است جایگزینی جدید برای این سرویس ارایه شود.


سامسونگ اپز سرویس ویژه ای برای کاربران تلفن های هوشمند سامسونگ بود که به آنها اجازه می داد اپلیکیشن های اندروید را از یک مارکت اختصاصی دانلود و نصب کنند. مزیت ویژه این سرویس برای کاربران ایرانی این بود که آنها می توانستند از طریق آن کار خرید اپلیکیشن های پولی را هم انجام دهند.


 

شنبه 7 اردیبهشت 1392  3:47 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها