0

رقص و پایکوبی ابراهیم نبوی و احمد رفعت و تمسخر دیگر اپوزیسیون + تصویر

 
sadeghfafi
sadeghfafi
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : آبان 1388 
تعداد پست ها : 2257
محل سکونت : خوزستان

رقص و پایکوبی ابراهیم نبوی و احمد رفعت و تمسخر دیگر اپوزیسیون + تصویر

 

رقص و پایکوبی ابراهیم نبوی و احمد رفعت و تمسخر دیگر اپوزیسیون + تصویر

ابراهیم نبوی در تصویری از این میهمانی ها در کنار احمد رفعت کارشناس و خبرنگار قدیمی صدای آمریکا و مجری فعلی بخش تفسیر خبر شبکه رها تی وی که تحت کنترل مستقیم اسرائیل اداره می شود، در حال رقص و پایکوبی به سبک فیلم های منحرف فارسی دیده می شود .
به گزارش خبرنگار وبگردی باشگاه خبرنگاران، حامیان فتنه شاخه خارج کشور که از کاندیدای مردود اصلاح طلبان حمایت می کنند ، در حالی که چند ماهی است که کمپین های حمایتی از وی را در فضای شبکه اجتماعی تحت نظر سیا فعال کرده اند، در جدیدترین اقدامات خود با برگزاری مجالسی خاص همراه با رقص و پایکوبی در حال برنامه ریزی برای راه اندازی موج حمایتی از کاندیدای مردود هستند!
 
پس از اظهارات برخی از مهره های نزدیک به اصلاح طلبان از عباس عبدی گرفته تا عروسک  خیمه شب بازی غربی ها اکبر گنجی  معروف به ( اکبر گاف )  مبنی بر ضرورت حضور کاندیدای مردود در انتخابات ریاست جمهوری  ، همکار روزنامه های زنجیره ای یک دهه پیش که تحت عنوان روزنامه نگار و فعال مدنی در صحنه مطبوعاتی کشور آفتابی می شد فعال سازی کمپین حمایتی را کلید زد. 

ابراهیم نبوی که در حرکت های تبلیغاتی اش از همکاری برخی افراد در رسانه های معلوم الحال غربی نیز سود می برد در میان اپوزیسیون با عناوینی چون چاخانترین و خالی بند ترین افراد اپوزیسیون از آنان یاد می شود.

این نویسنده به اصطلاح طنز که بی اخلاقی در آثارش موج می زند در ایام فتنه 88 برای ایجاد آشوب در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به همراه بهاء الله مهاجرانی وزیر ارشاد دولت خاتمی پروژه ای را طراحی کرده بودند که به علت شکستش در بین اپوزیسیون به پروژه خر تراوا ! مشهور شد.


 
ابراهیم نبوی که در دوره اصلاحات هم در واقع به عنوان سرباز پایگاههای مطبوعاتی بیگانگان عمل می کرد پس از ناکامی در ماموریت به کشور بیگانه پناهنده شده با فراخوانی در شبکه جاسوسی فیس بوک که اذعان دارد به سفارش تاج زاده آقای کودتاچی اصلاح طلبان انجامش می دهد در حال تبلیغات گسترده برای حضور رییس بنیاد باران بعنوان کاندیدا در ریاست جمهوری پیش رو است.

وی در تصویری از این میهمانی ها در کنار احمد رفعت کارشناس و خبرنگار قدیمی صدای آمریکاو مجری فعلی بخش تفسیر خبر شبکه رها تی وی  در حال رقص و پایکوبی دیده می شود.

احمد رفعت پس از ترک صدای امریکا به رها تی وی رفت تا در کنار رمضانپور معاون پیشین وزیر ارشاد در دولت اصلاحات تا  با سرمایه گذاری  امیرحسین جهانشاهی عامل سازمان جاسوسی رژیم اشغالگر قدس  به اقدامات خائنانه خود ادامه دهد.

گفتنی است فراخوانهای این افراد معلوم الحال با واکنش های متفاوت مثبت و منفی بسیاری از سوی کاربران حاضر در فیس بوک روبرو شده است .

 

پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392  2:31 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها