0

محدودیت های گوگل پلاس

 
salamat595
salamat595
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1391 
تعداد پست ها : 19536
محل سکونت : مازندران

محدودیت های گوگل پلاس

 

 

g+logo

 

اگر شما از گوگل پلاس استفاده می کنید،بهتر است از محدودیت های آن آگاه باشید تا بتوانید از آن بهتر استفاده کنید .

حلقه ها

 

g+c

 

حداکثر تعداد نمایه‌های مجاز در همه حلقه‌های شما
برای تعداد کل نمایه‌هایی که می‌توانید در همه حلقه‌های خود داشته باشید یک محدودیت ۵۰۰۰ تایی وجود دارد. این شامل صفحات + می‌شود.

محدودیت روزانه برای افزودن به حلقه

اگر تعداد زیادی از افراد یا صفحات + را طی مدت ۲۴ ساعت به حلقه‌های خود اضافه کنید، سیستم ما بطور موقت شما را از افزودن افراد دیگر متوقف می‌کند حتی اگر این تعداد از تعداد کل افرادی که می‌توانید در حلقه‌های خود داشته باشید کمتر باشد. همچنین اگر بیش از حد اعضای حلقه‌های موجود خود را بصورت تصادفی عوض کنید ممکن است به این محدودیت تعداد برسید. حذف مکرر و افزودن مجدد افراد به حلقه‌های مختلف خود می‌تواند شما را مشمول این محدودیت کند. در این موارد، فقط یک روز صبر کنید تا بتوانید دوباره افراد را اضافه کنید.

آپلودهای بدون محدودیت عکس و ویدیو

 

g+v

 

photos-icon-new

·  آپلود نامحدود عکس. اندازه عکس‌های بزرگتر از ۲,۰۴۸ در ۲,۰۴۸ پیکسل هنگام آپلود در +Google به طور خودکار تغییر داده می‌شود.

·  آپلودهای بدون محدودیت ویدیو (هر ویدیو حداکثر ۱۵ دقیقه با حداکثر کیفیت ‎(۱۰۸۰p

اگر می‌خواهید عکس‌ها را با اندازه اصلی خود آپلود کنید، می‌توانید از Picasa 3.9 آپلود کنید. عکس‌های بزرگتر از ۲,۰۴۸ در ۲,۰۴۸ پیکسل جزو محدودیت فضای ذخیره رایگان Google شما حساب می‌شوند.

 

 

محدودیتهای مربوط به صفحات گوگل+

·  حداکثر تعداد صفحاتی که هرکس می‌تواند مالک باشد: حداکثر تعداد صفحات +Google که می‌توانید تحت کنترل داشته باشید ۵۰ عدد است. اگر در حال حاضر تعداد صفحات شما به حداکثر مجاز رسیده است و هنوز می‌خواهید صفحات بیشتری ایجاد کنید فقط کافی است یک صفحه را حذف کنید.

·  حداکثر تعداد سرپرستان هر صفحه: محدودیت ۵۰ سرپرست برای هر صفحه وجود دارد. این شامل مالک صفحه، هر سرپرست در حالت تعلیق، و هر دعوت‌نامه معوق به مدیران جدید می‌باشد.

·  حداکثر تعداد دعوت‌نامه‌های مدیر که یک صفحه هر روز می‌تواند ارسال کند: یک صفحه روزانه می‌تواند حداکثر ۲۰ دعوت‌نامه مدیر ارسال کند.

 

 

Hangout ها

 

g+h

 

حداکثر ۱۰ شرکت کننده.
اعلام حضور ۹۰ دقیقه ای برای اطمینان از اینکه هنوز در آنجا حضور دارید.

امضا بلد نیستیم انگشت میزنیم

http://s5.picofile.com/file/8139849018/%D8%A7%D8%AB%D8%B1_%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA.jpg

پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392  11:38 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها