0

قتل كودك برای انتقام از همسر

 
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

قتل كودك برای انتقام از همسر

مردی معتاد برای انتقام گیری از همسرش كه از او طلاق گرفته بود كودك شش ساله خود را به قتل رساند.

سرهنگ عظیمی در گفت‌وگو با مهر در ارتباط با قتل كودك شش ساله ای گفت: هفته گذشته مرد جوانی پسر بچه خود را به یكی از بیمارستان های شهر آمل رساند و مدعی شد پسرش تصادف كرده است. پزشكان بیمارستان سپس به معاینه این كودك پرداختند و دریافتند او چند ساعت قبل جان باخته است.

وی ادامه داد: وجود آثار كبودی بر روی گردن این پسر بچه باعث شد مسوولان بیمارستان به موضوع مشكوك شده و موضوع را به پلیس اطلاع دهند. در ادامه تیمی از كارآگاهان پلیس آگاهی در بیمارستان حاضر شده و تحقیقات در این زمینه را آغاز كردند.

مرد جوان كه با مشاهده ماموران دچار تناقض شده بود در ابتدا ادعا كرد كه پسرش در جریان یك تصادف كشته شده است اما در ادامه لب به اعتراف گشود و گفت: مدتی به موادمخدر سنتی اعتیاد دارم . بر سر اعتیاد با همسرم اختلاف پیدا كرده و او طلاق گرفت. آزار و اذیت های همسرم مرا سرخورده كرده بود به همین خاطر به دنبال راهی برای انتقام بودم. سرانجام تصمیم گرفتم پسرم را بكشم تا به این صورت همسرم را شكنجه دهم. روز حادثه با طناب پسرم را خفه كردم. اما ناگهان پشیمان شده و او را به بیمارستان رساندم كه پزشكان گفتند او جان باخته است.

كشف راز قتل مادر شهید

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران در ادامه از افشای راز قتل مادر یك شهید در بهنمیر خبر داد و اظهار داشت: چندی قبل كارآگاهان پلیس آگاهی در جریان قتل زنی به نام فیروزه قرار گرفته و پس از حضور در محل دریافتند مقتول كه مادر شهید بود در خانه اش خفه شده است. نوه مقتول كه موضوع را به پلیس اطلاع داده بود در بازجویی ها گفت : امشب برای كشیدن قلیان از خانه خارج شده و یك ساعت بعد وقتی برگشتم با جسد مادربزرگم روبه رو شدم.

سرهنگ عطیمی خاطر نشان كرد: با انگشت نگاری و تحقیقات محلی مشخص شد ، مقتول از سوی نوه اش به قتل رسیده است. با كشف این سرنخ متهم دستگیر و در بازجویی ها به قتل اعتراف كرد.

متهم مدعی شد در كار خرید و فروش مواد مخدر است و مادربزرگش همیشه سر این موضوع با او درگیری داشته است. شب حادثه نیز در جریان درگیری با مادربزرگش او را به قتل رسانده بود.

وی افزود : دو متهم به قتل پس از اعتراف به جرم خود با قرار قانونی روانه زندان شدند.
 

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

سه شنبه 3 اردیبهشت 1392  11:36 AM
تشکرات از این پست
tahmores
tahmores
tahmores
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1391 
تعداد پست ها : 11998
محل سکونت : همین گوشه کنار

پاسخ به:قتل كودك برای انتقام از همسر

با  سلام  و خسته نباشید خدمت مدیر فعال راسخون 

شنیدن این خبرها بیشتر از این که آدم رو ناراحت کنه ادم رو متاسف میکنه  مایه تاسف و شرم که چه قدر یک انسان میتونه خوی حیوانی داشته باشه  که  به یک طفل معصوم رحم نکنه  

 

سه شنبه 3 اردیبهشت 1392  12:34 PM
تشکرات از این پست
mina_k_h
دسترسی سریع به انجمن ها