0

قتل پیر زن برای تامین هزینه ازدواج

 
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

قتل پیر زن برای تامین هزینه ازدواج

قاتل پیرزن مراغه‌ای که با ضربات متعدد قیچی به قتل رسیده بود دستگیر شد. قاتل ادعا کرد که برای تامین هزینه‌های ازدواجش دست به این قتل زده است.

به گزارش قانون، عیسی هاتفی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مراغه با اعلام این خبر و در تشریح جزئیات دستگیری قاتل افزود: «خبر وقوع این قتل از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به ماموران کلانتری ۱۲ این فرماندهی گزارش شد که در نتیجه آن ماموران بلافاصله در محل حاضر شدند. بررسی‌های اولیه ماموران نشان می‌داد که زنی ۶۲ ساله در حالی که دست و پایش بسته شده با ضربات متعدد قیچی از سوی فردی نا‌شناس و به دلیل نامعلوم در خانه خودش به قتل رسیده است.

عوامل آگاهی با جمع آوری دلایل و مدارک و بررسی‌های محل مشخص کردند که مقتول از سوی فردی که به احتمال قوی از دوستان و آشنایان وی بوده، به قتل رسیده است. با انجام اقدامات پلیسی و قضایی و تحقیق و بازجویی از بستگان دور و نزدیک مقتول مشخص شد که تنها فردی که از بین افراد فامیل بلافاصله به محض وقوع قتل تلفن همراه خود را خاموش و کسی از محل دقیق آن اطلاعی ندارد، جوان ۲۸ ساله‌ای است که او به عنوان مظنون شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفت. متهم بعد از گذشت ۴ روز از حادثه دستگیر شد.

این فرد به قتل اعتراف کرد و عنوان کرد که برای قرض کردن پول برای تامین مقداری از هزینه ازدواجش به خانه مقتول رفته بود اما با داد و فریاد مقتول مواجه شده و به ناچار برای پیشگیری از داد و فریاد او را کشته و طلا‌هایش را دزديده است. پس از اعتراف متهم النگوهای مسروقه نیز از وی کشف و با تشکیل پرونده به مرجع قضايی معرفی شد.»

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

سه شنبه 27 فروردین 1392  1:38 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها