0

پیگیری بدحجابی بازیگران درخارج کشور ازاینترپل

 
prompet
prompet
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 4609
محل سکونت : خراسان جنوبی

پیگیری بدحجابی بازیگران درخارج کشور ازاینترپل

قرارگاه فجر در نیروی انتظامی با ماموریت تامین امنیت انتخابات دایر شد.
 به گزارش بولتن نیوز به نقل از ایسنا، سردار منتظرالمهدی معاون اجتماعی نیروی انتظامی صبح امروز در نشست خبری در تشریح اقدامات معاونت اجتماعی در انتخابات آتی، گفت: پلیس با رصد فضای مجازی، شبکه‌های ماهواره‌های معاند و ... تلاش دارد تا با آمادگی و اشراف کامل اطلاعاتی، انتخابات را با امنیت کامل برگزار کند و حماسه پایداری را رقم بزند.

وی با اشاره به تاسیس قرارگاه فجر در نیروی انتظامی، گفت: قرارگاه فجر در نیروی انتظامی با ماموریت تامین امنیت انتخابات دایر شده است.

معاون اجتماعی ناجا با بیان اینکه باید تلاش کنیم سینما تقویت شود و اگر درصدی خطا می‌کنند، نباید به آن دامن زده شود، گفت: تعامل پلیس با سینماگران مثبت است و هر موقع اراده کردیم، آنان پای میز حاضر بودند.

منتظرالمهدی در مورد "وضعیت سینمای ایران" با بیان اینکه سینماگران، اندیشمندانی متعهد و پایبند به اصول هستند، گفت: درهر مجموعه عده‌ کمی وجود دارد که رفتاری هنجارستیز و پوششی خارج از عرف دارند، اما در کل سینماگران، اندیشمندانی متعهد هستند.

سینماگران،‌ اندیشمندانی متعهد و پایبند به اصول هستند

به گفته معاون اجتماعی ناجا، بنا به درخواست سینماگران، آنان اواسط اردیبهشت ماه با فرمانده ناجا دیدار و نشستی خواهند داشت.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد بی‌حجابی زنان بازیگر در خارج از کشور،‌ اظهار کرد: بدحجابی بازیگران در خارج از کشور از طریق اینترپل پیگیری می‌شود.

منتظرالمهدی با اشاره به اینکه در طرح عفاف و حجاب، 26 دستگاه دخیل هستند، گفت: به دلیل پاسخگویی و در دسترس بودن پلیس، مردم مطالبات خود در این زمینه را از پلیس طلب می‌کنند.

بررسی قرارهای فیس‌بوکی در پارک‌ها

معاون اجتماعی ناجا در مورد اظهارات روز گذشته فرمانده ناجا مبنی بر برنامه روز پنجشنبه که در راستای تقدیر از برگزارکنندگان طرح نوروزی قرار است اجرا شود، افزود: مراسم تقدیر همه ساله در سطح کمتر و مقیاس کوچکتر اجرایی می‌شد و فرمانده نیروی انتظامی پیشنهاد دادند که این مراسم همانند سال‌های قبل برگزار شده و هزینه آن صرف کارهای جاده‌ای شود.

وی در مورد قرارهای فیس‌بوکی در پارک‌ها همانند آب‌بازی در پارک آب و آتش، گفت: رصد شبکه‌ها در حال انجام است و برخوردها در فضای مجازی و سایبری انجام می‌شود. پلیس در مواردی که احتمال می‌دهد، پیشگیر‌ی‌های لازم را انجام داده، اما با افزایش فهم و درک جوانان، امیدواریم چنین اتفاقات مشابهی نیفتد.

منتظرالمهدی در پاسخ به این سوال که آیا فرمانده نیروی انتظامی گفتمانی با کاندیداهای ریاست جمهوری و یا شورای شهر خواهد داشت یا خیر؟ افزود: فعلا این مسئله در دستور کار نیست.

معاون اجتماعی ناجا همچنین در مورد وضعیت قرارگاه فجر با بیان اینکه با اشراف اطلاعاتی و رصد فضای مجازی و جامعه و همچنین با استناد به تجربیات نیروی انتظامی، یقینا انتخابات خوبی خواهیم داشت و مشکل خاصی به وجود نمی‌آید، تصریح کرد: امیدواریم مشکل خاصی پیش نیاید که بخواهیم از نیروهای سلبی استفاده کنیم.

به گفته وی، کاندیداها برای برگزاری میتینگ‌های انتخاباتی خود باید از وزارت کشور مجوز گرفته و آن را به نیروی انتظامی ارائه کنند.

منتظرالمهدی در مورد برنامه‌های معاونت اجتماعی در انتخابات گفت: این معاونت در انتخابات تلاش می‌کند که فضای جامعه امنیتی نشود، اما در جامعه امنیت برقرار باشد.

سه شنبه 27 فروردین 1392  12:12 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها