0

لباس رزم

 
farshon
farshon
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1387 
تعداد پست ها : 43956
محل سکونت : خراسان رضوی

لباس رزم

جنگ با تلخی ها و شیرینی ها، خوبی ها و بدی ها، سختی ها و آسانی ها، تمام شد و از آن فقط خاطره ای ماند به نام هفته دفاع مقدس!

جنگی که با ریخته شدن خون هزاران جوان این کشور همراه شد و زنان و مردان، کودکان و پیران، و همه اقشار جامعه را با خود درگیر کرد!

جنگ تمام شد.

خون ریزی ها و شهادت ها متوقف شد اما ...

آیا جهاد به اتمام رسیده!!!!!!!


 

شاید جهاد در جبهه ها فعلا متوقف باشد اما آیا جهاد با نفس و جهاد با دشمنان فرهنگی و جهاد با مهاجمان به عقاید شیعه، همچنان ادامه دارد.

جنگ تمام شد اما جنگی شروع شد که بی سرو صدا و خزنده به درون خانه های مردم رسیده است!

آری جنگ نرم

جنگ بی سر و صدا و آرام که هدف آن تخریب فکر ها و تسلط بر اذهان است.

در این موقعیت و با این شرایط ما و ما و ما و همه کسانی که غم خوار دین و اسلام و کشور هستند باید بدانند شرایط جنگی است و در جنگ باید جنگید.

باید بفهمیم که جنگ است. باید درک کنیم که در جنگیم و باید حمله کرد، مقاومت کرد، ایستاد و دیگران را برای دفاع مسلح کرد، باید دوباره بسیج تشکیل داد، سپاه به راه انداخت، اما نه بسیجی و سپاهی که نیاز به اسلحه، لباس و چفیه و ادوات جنگی داشته باشد، بلکه بسیجی باشد که فکر داشته باشد، منطق داشته باشد، استدلال کند و با جواب های درست دشمن را از ذهن جوانان بیرون بیاندازد.

وقتی جنگ، جنگ فرهنگی باشد برای مقابله با آن باید با فرهنگی قوی تر آمد، توپ و تانکی در کار نیست، تهاجمش فرهنگی است و تدافعش هم فرهنگی!

یکی از راه های نفوذ دشمن هم، همین حجاب است،

خواهرم و برادرم! حجاب شاید برای تو کلمه خوشایندی نباشد، شاید از آن بوی محدودیت استشمام کنی! شاید از آن بوی کهنه گی و عقب ماندگی استشمام کنی! اما بدان اینها تنها چیزهایی است که غرب با زرق و برق فراوان آنها را از تو می گیرید!! اگر که آگاه نباشی

حجاب را با سلاح تبلیغات از تو میگیرند ! اگر آگاه نباشی

حجاب را با سلاح فشار بر افکار عمومی و تخریب آن، از تو میگیرند! اگر آگاه نباشی

و حجاب را با هر دلیلی که فکر کنی از تو دور می کنند تا تن عریانت را در میان طوفان نگاه های شهوت رانشان، به نظاره بگذارند.

آنها تو را می خواهند نه به خاطر خودت و هویتت! بلکه برای آنکه همچون عروسک خیمه شب بازی در دستشان به بازی پرداخته و خواسته هایشان را برآورده کنی

آنها تو را میخواهند تا چون عروسکی در دست کودکان، از این دست به آن دست شوی! و در نهایت به قطعات از هم جدا شده ، به گوشه ای انداخته شوی!

ارزش تو برای آنها به اندازه جوانی و کارایی توست نه تخصص و هویت تو! تا زمانی که بتوانی آنها را از لحاظ شهوانی ارضا کنی آنها تو را می خواهند و بدان در این موقعیت تو سرباز آنهایی نه خودت!

تو که با هزار رنگ و لعاب می آیی! این هم لباس جنگ توست! اما لباسی که دشمن بر تنت کرده ! و در لشکر آنها ایستادی!!

در لشکری ایستادی که در مقابلت هزاران جوان، خون خود را برای بودن تو ، آزادی تو و آزادگیت فدا کرده اند، تا تو بمانی و بایستی!

پس در مقابل آنها که برای حریت تو جنگیدند مدیونی! و باید دین خود را به آنها ادا کنی! دیگر نیازی به جنگ نیست! فقط در لشکر خودمان بمان! همین ماندن تو در لشکر خودی ! همین بالا بودن تعداد نفرات ما نسبت به تعداد نفرات دشمن! همین پوشیدن لباس سربازهای خودمان! کافیست!

فقط بمان و لباس سربازهای ایرانی و مسلمان را بر تن کن

تا دشمن بداند سپاه ما همچنان ایستاده و پیروز است.

هفته دفاع مقدس را با لباس دفاع مقدست عطرآگین کن.

یا زهرا سلام الله علیها

مدیرتالارلطیفه وطنزوحومه

شنبه 24 فروردین 1392  8:52 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها