0

تراکتورسازی در خانه، مغلوب الشباب شد / شکست سنگین سپاهان در خانه الاهلی

 
sadeghfafi
sadeghfafi
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : آبان 1388 
تعداد پست ها : 2257
محل سکونت : خوزستان

تراکتورسازی در خانه، مغلوب الشباب شد / شکست سنگین سپاهان در خانه الاهلی

 

رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا؛

تراکتورسازی در خانه، مغلوب الشباب شد / شکست سنگین سپاهان در خانه الاهلی

در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، تیم های تراکتورسازی و الشباب به مصاف هم رفتند و بازی با برتری یک بر صفر الشباب پایان یافت، در دیداری دیگر تیم سپاهان به مصاف الاهلی عربستان رفت و در نهایت با نتیجه 4 بر 1 مغلوب این تیم شد.
تیم فوتبال استقلال تهران درحالی که بازی رفت مقابل الهلال عربستان را در خانه حریف برنده شده بود، دیشب در بازی برگشت و در ورزشگاه آزادی تهران مقابل 80 هزار هوادار خودی برابر این تیم عربستانی بازی را با نتیجه یک بر صفر واگذار کرد.
 
در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، تیمهای تراکتورسازی و الشباب از ساعت 20:15 به مصاف هم رفتند و بازی با برتری یک بر صفر الشباب پایان یافت، در دیداری دیگر تیم سپاهان از ساعت 22:15 به مصاف الاهلی عربستان رفت و در نهایت با نتیجه 4 بر 1 مغلوب این تیم شد.

 
**تراکتورسازی تبریز 0 – الشباب عربستان 1

تیم فوتبال تراکتورسازی در دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا امشب چهارشنبه 21فروردین ساعت 20:15 در ورزشگاه یادگار امام تبریز میزبان الشباب عربستان است.

شاگردان تونی اولیویرا هفته گذشته با نتیجه 1بر صفر مقابل الشباب عربستان شکست خوردند، برای جبران این باخت باید سه امتیاز بازی را در تبریز بدست آورند.

تراکتورسازی اکنون با 4 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به الجیش قطر در رده دوم جدول گروه A قرارگرفته است و اگر این تیم تبریزی بتواند الشباب را ببرد به صدر جدول بازمی گردد.

تماشاگران تبریزی با تشویقشان در پیروزی تراکتورسازی مقابل الجزیره نقش مهمی ایفا کردند. آنها با حضورشان در بازی امشب نیز می توانند باعث افزایش روحیه بازیکنان تراکتور سازی شوند.

درآن سوی میدان هم الشباب عربستان هم تیم دست و پا بسته ای نیست به طور حتم برای امتیاز گرفتن از تراکتور سازی به تبریز آمده است و اگر بتواند مقابل تراکتورسازی پیروز شود صدرنشینی اش را در جدول رده بندی تداوم می بخشد.

تیم های فوتبال الجزیره و الجیش هم در همین گروه ساعت 20:10 به مصاف هم می روند.

کوولانکو والنتین به عنوان داور وبا کمک های ایساورافائل و سعید کاسیموف هر سه از ازبکستان بازی تراکتورسازی مقابل الشباب عربستان را قضاوت می کند.

**دیدار دو تیم راس ساعت 20:15 آغاز شد

**ترکیب تراکتورسازی: 

مهدی ثابتی،‌ محمد نصرتی،‌ مرتضی اسدی،‌ محمد ایرانپوریان،‌ مهدی کریمیان،مسعود ابراهیم‌زاده،‌ مصطفی اکرامی، فلاویو لوپز، مهدی کیانی، جواد کاظمیان، مهدی سید صالحی

هنگام ورود بازیکنان تراکتور به زمین هواداران به شدت بازیکنان را مورد تشویق قرار دادند.

در گوشه و کنار ورزشگاه یادگار امام پرچم های ایران نصب شده است و هواداران نیز پرچم ایران را در دست دارند.

بازی تا دقیقه 31 بدون گل دنبال می شود.

دیدار دو تیم در پایان نیمه نخست با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

دو تیم در نیمه نخست بازی موقعیت هایی بوجود آوردند که هیچ یک منجر به گل نشد.

در حال حاضر الشباب 7 امتیاز دارد و تراکتور سازی با 4 امتیاز در رده دوم قرار دارد و با پیروزی در این دیدار 7 امتیازی می شود.

نیمه دوم بازی آغاز شده و تا دقیقه 61 هنوز هیچ توپی از خط دروازه دو تیم عبور نکرده است و بازی با نتیجه صفر بر صفر پیگیری می شود.

مارسلو کاماچو  بازیکن الشباب در دقیقه 84 بازی نخستین گل این تیم را به ثمر رساندند.

نمایندگان کشورمان در دقایق پایانی موقعیت هایی را بر روی دروازه الشباب بوجود آوردند که هیچکدام منجر به گل نشد.

بازی با برتری یک بر صفر الشباب پایان یافت. 

بلندگوی ورزشگاه تعداد هواداران حاضر در یادگار امام را 52 هزار نفر اعلام کرد.

برخلاف بازی مقابل الجزیره سکوهای خالی زیادی در ورزشگاه دیده می‌شد.

هواداران تراکتورسازی در پایان مسابقه که از باخت تیم خود بسیار ناراحت بودند علیه محمدحسین جعفری شعار سر دادند.

بازیکنان 2 تیم در پایان مسابقه پیراهن‌های خود را با یکدیگر تعویض کردند.

الشباب با این پیروزی 10 امتیازی شد و تراکتورسازی 4 امتیازی باقی ماند و به رده سوم جدول سقوط کرد. الجیش با 5 امتیاز در رده دوم جدول است.

 

 
**الاهلی عربستان 4 - سپاهان اصفهان 1

زرد پوشان اصفهانی در هفته اول دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا امشب ساعت 22:15در حالی در عربستان به مصاف الاهلی می روند که در بازی رفت شکست سنگینی از این تیم خوردند و تا حدودی صعود این تیم عربی از گروه C مسجل شده است و به طور حتم شاگردان کرانچار برای صعود به مرحله بعد باید این تیم عربستانی را شکست دهند.

همانطورکه الاهلی در اصفهان با دست پر به کشورش بازگشت باید دید که تیم سپاهان هم می تواند با حداکثر امتیاز زمین مسابقه را ترک کند یا نه!

طلایی پوشان سپاهانی در بازی رفت علت باخت مقابل الاهلی را خستگی مفرط عنوان کردند و حالا که این تیم اصفهانی فرصت کافی برای بازسازی اش داشته است. باید دید این تیم می تواند جواب پایکوبی عربها را بدهد یا نه!

سپاهانی ها برای پیروزی در این بازی نباید اجازه خودنمایی به مهاجمان الاهلی ازجمله برونو سزار و عمادالحسنی بدهند و باید مواظب ضد حملات حریف هم باشند.

تیم فوتبال الاهلی عربستان در بازی رفت دو مرتبه دروازه اش در اصفهان باز شده و سپاهانی ها چند موقعیت گلزنی را از دست دادند. براین اساس گل زدن به الاهلی در کشورش غیر ممکن نخواهد بود.

 

 

**دیدار دو تیم از ساعت 22:15 آغاز شد.

بازی تا دقیقه 27 بدون گل دنبال می شود.

بازیکنان الاهلی در دقیقه 33 موقعیت مناسبی برای گلزنی بدست آوردند و با وجود تک به تک شدن با دروازه بان سپاهان موفق به گلزنی نشدند.

همچنین در دقیقه 34 عربستانی ها بار دیگر موقعیت خطرناکی بر روی دروازه سپاهان ایجاد کردند ولی این بار هم نتوانستند گلی به ثمر برسانند.

در دقیقه 45 مصطفی عباس از تیم الاهلی توانست با خروج ناموفق شهاب گردان از دروازه سپاهان، پس از برخورد توپ به تیرک دروازه نخستین گل الاهلی را به ثمر برساند.

نیمه نخست بازی با برتری یک بر صفر به سود الاهلی به پایان رسید.

در ابتدای نیمه دوم حاج صفی از زمین بیرون رفت و ایران نژاد جایگزین وی شد.

مصطفی عباس زننده نخستین گل الاهلی در دقیقه 51 بار دیگر دروازه شهاب گردان را باز کرد و نتیجه بازی 2 بر صفر به سود الاهلی شد.

در دقیقه 68 بازیکنان الاهلی در یک ضربه پنالتی به سومین گل خود هم دست یافتند.

در دقیقه 82 بازی جالویچ توانست یک گل از 3 گل خورده را جبران کند و نتیجه بازی 3 بر 1 به سود الاهلی شد.

 

داور در این دیدار به حسن جعفری و محمد غلامی از سپاهان کارت زرد نشان داد.

در وقت اضافه بازی، الخمیس گل چهارم الاهلی را به ثمر رساند تا این دیدار با نتیجه 4 بر 1 به سود الاهلی به پایان برسد.

 

سپاهانی ها با این شکست در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفتند، الاهلی نیز با کسب 4 پیروزی در 4 بازی 12 امتیازی شد.

 

پنج شنبه 22 فروردین 1392  10:03 AM
تشکرات از این پست
sadeghfafi
sadeghfafi
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : آبان 1388 
تعداد پست ها : 2257
محل سکونت : خوزستان
پنج شنبه 22 فروردین 1392  10:04 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها