0

فوری فوری فوری، حتی مجرد...!

 
prompet
prompet
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 4609
محل سکونت : خراسان جنوبی

فوری فوری فوری، حتی مجرد...!

فوری فوری فوری، حتی به مجرد، قابل تبدیل، مناسب زوج، رهن و اجاره، مناسب مشکل پسندان، رهن کامل، بی‌مالک، به قیمت رسیده، مختص مشکل پسندان! عبارات فوق توصیف‌هایی هستند که این روزها حال و احوال بازار رهن و اجاره واحدهای مسکونی را شکل می‌دهد. 
 
به گزارش دنیای اقتصاد، شواهد حاکم بر بازار اجاره مسکن در مناطق مختلف تهران نشان می‌دهد که به دلیل نو قدم بودن سال 92 و همچنین عدم حضور مشتری در بازار اجاره، موجران فعلا آرام بر جای خود نشسته اند و هنوز بایدها و نبایدهایی را برای قراردادهای اجاره در سال جدید تصویب نکرده‌اند.وضعیت فعلی بازار رهن و اجاره واحدهای مسکونی گویای این مساله است که همچنان فرصت طلایی برای مستاجرانی که به دنبال واحدهای اجاره‌ای با شرایط دلخواه و نرخ اجاره منصفانه هستند به اتمام نرسیده است. 
 
تعاریف و توصیف‌هایی که این روزها در آگهی‌های اجاره واحدهای مسکونی از سوی بنگاهداران و حتی مالکان می‌شود، صحت این موضوع را عنوان می‌کند.از سوی دیگر برخی از بنگاه‌های املاک به دلیل نزدیک شدن به فصل اجاره در نظر دارند با فایل کردن واحدهای بیشتر میزان درآمد خود را به بالاترین میزان ارتقا دهند؛ چرا که این دسته از مشاوران املاک برای تشویق مالکان در محدوده فعالیت شان آگهی می‌دهند. 
 
برای مثال: بنگاه املاکی در خیابان میرداماد روز گذشته اعلام کرده است: مالکان محترم ملک، ملک شما را 7 روزه اجاره می‌دهیم. علاوه براین در خیابان تهرانپارس بنگاه املاکی اظهار کرده است که آماده همکاری با مالکان منطقه و ارائه دهنده بهترین موارد در رهن و اجاره هستند. 
 
همچنین مالکی در خیابان اجاره دار تاکید کرده است: واحد 40 متری 2 سال ساخت خود را فوری با 35 میلیون تومان رهن کامل به متقاضی تحویل می‌دهد و ناگفته نماند که شرایط پرداخت اجاره‌بها قابل تبدیل است. 
 
پنج شنبه 22 فروردین 1392  7:20 AM
تشکرات از این پست
nikbakht88
دسترسی سریع به انجمن ها