0

تخریب دستگاه عابر بانک برای سرقت 3 میلیونی

 
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

تخریب دستگاه عابر بانک برای سرقت 3 میلیونی

مرد تبهکار که با تخریب دستگاه عابربانک و فریب زنی از حساب او سه میلیون تومان برداشت کرده بود ، تحت تعقیب پلیس آگاهی قرار گرفت.

به گزارش مهر، چندی قبل زن جوانی با مراجعه به کلانتری 116 مولوی به مأموران اعلام کرد که عابر بانک وی به شیوه کلاهبرداری به سرقت رفته و مبلغ 3 میلیون تومان از حسابش برداشت شده است .

با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور شعبه بیستم دادیاری دادسرای ناحیه 12 تهران ، پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

مالباخته در اظهارات خود به کارآگاهان گفت : برای گرفتن وجه نقد به دستگاه عابر بانک شعبه تیر دوقلو مراجعه اما زمانیکه کارت بانک را وارد دستگاه کردم ، به علت قفل بودن کلیدهای دستگاه موفق به بازپس گرفتن کارت و یا گرفتن پول نشدم . در همین زمان ، مرد جوانی به دستگاه عابر بانک مراجعه و وانمود کرد که کارتش را با زدن چند عدد ، به راحتی گرفته است. به قصد کمک گرفتن ، نزد این شخص رفته و مشکل گیر کردن کارت خود در داخل دستگاه را با او در میان گذاشتم و از وی خواستم که طریقه پس گرفتن کارت بانک را ، به من نیز بگوید . این شخص مدعی شد که بایستی شماره رمز عابربانک خود را بالعکس وارد دستگاه کرده تا بتوانم کارت خود را بازپس بگیرم ! من نیز با خیال راحت و به تصور گرفتن کارت ، شماره رمز خود را در اختیار این شخص قرار داده اما او نیز پس از دقایقی مدعی شد که قادر به بازپس گرفتن کارت نیست و من می بایست فردا به بانک مراجعه و کارت خود را از رئیس بانک تحویل بگیرم . فردای آن شب ، زمانیکه برای گرفتن کارت به شعبه بانک مراجعه کرده بودم ، متوجه شدم که کارت من در داخل دستگاه نیست و مبلغ 3 میلیون تومان وجه نقد داخل حساب نیز به طور کامل برداشت شده است. رئیس بانک نیز توضیح داد که شب گذشته ، کلیدهای دستگاه عابر بانک آنها به صورت عمدی خراب شده بود.

در ادامه رسیدگی به این پرونده ، کارآگاهان پایگاه هفتم به بررسی تراکنش مالی حساب عابر بانک مالباخته پرداخته و با شناسایی محل برداشت پول ، به این محل مراجعه و در بررسی تصاویر به دست آمده از دوربین های مداربسته و شناسایی متهم از سوی مالباخته ، اطمینان پیدا کردند که سرقت از سوی همان شخصی انجام شده که مالباخته رمز کارت خود را در اختیارش گذاشته بود.

سرهنگ کارآگاه محمدرضا  ذاکر استقامتی ، رئیس پایگاه هفتم  پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با توجه به شناسایی دقیق متهم از سوی مالباخته و با هدف شناسایی و دستگیری این شخص ، دستور انتشار تصویر متهم از سوی مقام قضایی صادر شده است . به همین دلیل از شهروندان که موفق به شناسایی متهم شده و اطلاعاتی در خصوص هویت و یا محل های تردد و یا دیگر اقدامات مجرمانه وی دارند ، درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس 21864804 در اختیار کارآگاهانپایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

 

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

دوشنبه 19 فروردین 1392  9:36 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها