0

آزادی گروگان 16 ساله + عکس

 
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

آزادی گروگان 16 ساله + عکس

پلیس آگاهی استان فارس پسر بچه 16 ساله را از چنگال آدم‌ربایان آزاد کرده و اعضای باند آدم ربایی را دستگیر کردند.

به گزارش فارس، سردار سجادیان با اعلام این خبر گفت: 19 اسفند ماه سال 91 پسر بچه 16 ساله در یکی از محله های شمالی شیراز به منزل مراجعه نکرده و افرادی با خانواده وی تماس و اعلام می‌کنند که فرزند آنها را گروگان گرفته و در قبال آزادی وی مبالغی وجه نقد مطالبه کردند.

 


 

وی اظهار کرد: پس از اطلاع پلیس، شناسایی و دستگیری آدم ربایان در دستور کار پلیس آگاهی فارس قرار گرفت و تحقیقات در این خصوص آغاز شد که با انجام سه هفته اقدامات اطلاعاتی،‌ انتظامی و عملیاتی و هماهنگی محل اختفای آدم ربایان در یکی از محل‌های جنوبی شهر شیراز شناسایی شد.

سردار سجادیان گفت: ابتدا سرکرده این باند 5 نفره که متشکل از 4 مرد و یک زن بودند در یک عملیات منسجم دستگیر و 5 دقیقه بعد سایر اعضاء باند که مسلح به اسلحه کلاش و آماده درگیری و تیراندازی به سمت ماموران بودند در عملیاتی ضربتی بدون هیچگونه درگیری مسلحانه دستگیر شدند.

وی اضافه کرد: آدم ربایان اهل خرامه و سروستان فارس هستند و میانگین سنی آنان 26 سال است که همگی آنها سابقه دار نیز هستند.

 


 

فرمانده انتظامی فارس به پایگاه خبری پلیس گفت: کسانی که طی سه سال اخیر دست به چنین شرارت‌هایی در استان فارس زده‌اند دستگیر و با اقتدار مقام‌های قضایی به اشد مجازات رسیده‌اند و افرادی که دست به اقدامات شرارت آمیزی که سبب سلب امنیت، آسایش و آرامش شهروندان شود، بزنند باید بدانند پلیس به آنها امان نخواهد داد و پس از دستگیری، با هماهنگی مقام قضایی به اشد مجازات خواهند رسید.
 

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

یک شنبه 18 فروردین 1392  9:13 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها