0

ملت ایران حماسه سیاسی سال را رقم می‌زند

 
siasport23
siasport23
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1391 
تعداد پست ها : 16696
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

ملت ایران حماسه سیاسی سال را رقم می‌زند

رئیس دانشگاه بوعلی سینا گفت: ملت ایران با جریان ‌سیاسی مطلوب خود همواره دست رد به سینه دشمنان زده‌ و در سال حماسه سیاسی حماسه دیگری را به دشمنان نشان خواهند داد.

دکتر زلفی‌گل با اشاره به در پیش بودن 20 فروردین سالروز فناوری هسته‌ای اظهار داشت: ملت ایران با واقف بودن به اهمیت و جایگاه انرژی هسته‌ای می‌دانند که ایران چقدر برای هسته‌ای شدن هزینه‌ کرده و چه شهدایی را در این راه داده است.

وی با بیان اینکه ما مسلمانان راهبردهای اصلی خود را از ولایت فقیه می‌گیریم، افزود: امروز ما وظیفه داریم خواسته‌ها و منویات رهبری را در هر عرصه‌ای عملی کنیم چرا که ما الگوی مسلمانان جهانیم.

رئیس دانشگاه بوعلی سینا با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی خاطر نشان کرد: هر ایرانی مسلمان ولایتمدار باید جایگاه خود را برای تحقق بخشیدن به شعارهای سال که مقام معظم رهبری نامگذاری می‌کنند، مشخص کند.

وی حماسه سیاسی ملت ایران در سال 92 را انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا عنوان کرد و گفت: در انتخابات آتی همه باید برای مشارکت حداکثری تلاش کنیم که این امر وظیفه‌ای شرعی برای ماست.

زلفی‌گل بخشی از حماسه اقتصادی مردم را قناعت و صرفه‌جویی عنوان کرد و افزود: مدیریت بحران‌های اقتصادی نیز یکی دیگر از بخش‌های حماسه اقتصادی است که مردم راه مأیوس ساختن دشمنان را نیز با مقابله پیدا کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه زمینه برای بهره‌مندی از تولیدات داخل فراهم شده است، خاطرنشان کرد: امروز با فراهم شدن زمینه استفاده از تولیدات داخلی کشور، نقش مدیران اجرایی بسیار جدی و مهم است چرا که کنترل واردات کالاهایی که در کشور ما تولید می‌شود از جمله مواردی است که باید به آن اهتمام کرد.

رئیس دانشگاه بوعلی سینا در ادامه سخنان خود گفت: در جامعه باید قوانینی تدوین و تصویب شود که نتیجه آن قانون از بین رفتن کشاورزی و صنعت نباشد و اگر ما بتوانیم آمار صحیحی از میزان تولیدات صنعتی و کشاورزی کشور داشته باشیم، می‌توانیم از مازاد محصولات کشاورزی در صنعت فراوری کنیم تا کشاورزان متضرر نشده و همچنین اشتغالزایی هم صورت گیرد.

 

یک شنبه 18 فروردین 1392  2:00 AM
تشکرات از این پست
rashon
rashon
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1391 
تعداد پست ها : 1310
محل سکونت : هویزه

پاسخ به:ملت ایران حماسه سیاسی سال را رقم می‌زند

سلام

سال حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی بر تمام ملت شریف ایران گرامی باد.

یک شنبه 18 فروردین 1392  12:50 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها