0

پايان سلطه گری‌های 2 برادر شرور بر داماد ثروتمند

 
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

پايان سلطه گری‌های 2 برادر شرور بر داماد ثروتمند

2 برادر زن مديرعامل يک شرکت وي را به سر قرار کشاندند و با تهديد به قتل خواستار حقوق ماهانه 3 ميليوني شدند. خواهر اين تبهکاران وقتي واقعيت را شنيد از شوهرش خواست از سلطه برادرانش خارج شده و پليس را در جريان بگذارد.

به گزارش وطن امروز، مرد شيک پوش پس از اينکه با دختري در شرکتش آشنا شد از «پريسا» خواست با هم ازدواج کنند. «پويا» که مديرعامل شرکت بود تصور داشت زندگي اي رويايي خواهند داشت تا اينکه پريسا از همسرش که مديرشرکت بود خواست براي 2 برادر بيکارش شغلي در شرکت پيدا کند اما پويا که از شرور بودن 2 برادرزنش خبر داشت اين پيشنهاد را نپذيرفت غافل از اينکه سرنوشت عجيبي در انتظارش است. «مسعود» و «پدرام» وقتي از خواهرشان شنيدند داماد پولدارشان حاضر نشده آنها را در شرکت مشغول به کار کند نقشه يک سناريوي اخاذي را طراحي کردند.

2 برادرزن 26و 28 ساله با گذشت يک ماه از اين برخورد دامادشان توطئه اي چيدند و پس از جلب اعتماد دامادشان، در تماس تلفني از وي خواستند براي يک موضوع کاري به خانه شان برود. 2 برادر وقتي از آمدن دامادشان مطمئن شدند خواستند درباره ملاقاتشان با خواهرشان حرفي نزند. پويا که نمي دانست اين 2 برادرزن چه دسيسه اي طراحي کرده اند وقتي از علت بي اطلاع بودن پريسا از اين ماجرا پرسيد آنها ادعا کردند تصميم دارند خواهرشان را سورپرايز کنند. داماد شيک پوش وقتي پا در خانه پدرزنش گذاشت ديد تنها 2 برادرزن در خانه هستند و همه چيز مرموز به نظر مي رسيد. پويا که مي دانست مسعود و پدرام شرورند احساس خطر مي کرد و ترس را پشت لبخندهايش پنهان کرده بود تا اينکه مسعود با حالتي عصباني به سمت پويا حمله کرد و پدرام نيز جلوي دهان داماد را گرفت تا سر و صدا نکند. در اين لحظه داماد پولدار سردي لوله تپانچه اي را روي سرش حس کرد، دستانش شروع به لرزيدن کرد و مرگ را در يک قدمي خود ديد و در حالي که دهانش بسته بود التماس کرد اما 2 برادر از دامادشان خواستند آرام باشد و با تهديد به مرگ به خاطر کينه اي که داشتند وي را به باد کتک گرفتند. بعد از مدتي که پويا نمي دانست علت اين کتک کاري ها و تهديد با تپانچه چيست، در حالي که روي صندلي نشسته بود مسعود خواست هر ماه 2 ميليون تومان به حسابش واريز شود، در غير اين صورت وي را با تپانچه خواهند کشت.

با گذشت يک ساعت از اين ماجرا 2 برادرزن داماد را سوار خودرويش کرده و زماني که پويا مي خواست به سمت خانه برود پدرام در آخرين لحظه گفت نبايد از اين ماجرا کسي باخبر شود وگرنه آينده سياهي در انتظارش است! 2 ماه بعد در حالي که پويا سر برج 2 ميليون تومان به 2 برادرزنش پرداخت مي کرد از آنان شنيد که بايد از اين به بعد 3 ميليون تومان پرداخت کند.

با گذشت 5 ماه پريسا که مي دانست برادرهايش بيکار هستند به ولخرجي ها و رفتار آنان مشکوک شد و وقتي از مادرش شنيد پويا ادعا کرده که مسعود و پدرام مثل برادرانش هستند و به آنها پول مي دهد شوکه شد. پريسا سراغ همسرش رفت، ابتدا پويا منکر پرداخت پول به برادرهاي وي شد اما زن جوان که نمي دانست چه کسي راست مي گويد با اصرارهاي زياد به همسرش از ماجراي اخاذي برادرانش باخبر شد. پريسا که از شرارت هاي برادرانش خسته شده بود تصميم گرفت براي پايان دادن به اين اخاذي ها با همسرش نزد پليس بروند و از سناريوي اخاذي مسعود و پدرام خبر دادند. پليس در گام نخست براي اثبات اين اخاذي ها به سرنخ نياز داشت و بعد از آموزش هاي پليس به داماد پولدار قرار شد پويا در تماس تلفني با مسعود از نپرداختن پول در ماه ششم خبر دهد.

مسعود وقتي شنيد دامادشان قصد مخالفت دارد با پدرام تصميم گرفتند وي را دوباره تهديد کنند و اين بار قصد داشتند در خانه خواهرشان اين کار را عملي کنند. عصر روز شنبه 15 بهمن ماه 2 برادر که از رفت و آمدهاي دامادشان باخبر بودند وي را زماني که قصد داشت از خانه خارج شود به دام انداختند.

در اين لحظه که ماموران پليس به صورت نامحسوس رفتارهاي اين 2 برادر شرور را زير نظر داشت در اقدامي غافلگيرانه آنها در دام خود گرفتار کردند. با دستگيري اين 2 برادرزن، آنها اصرار بر بي گناهي و سعي بر گمراه کردن پليس از سناريوي اخاذي را داشتند اما زماني که خود را برابر شواهد و مدارک پليس ديدند ناچار لب به اعتراف گشودند.

بنابر اين گزارش، 2 برادر شرور براي پيگيري شرارت هايشان در اختيار پليس قرار گرفته اند.

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

شنبه 17 فروردین 1392  1:28 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها