0

دانلود آخرین برنامه نود ۹۰ دیشب ۲۸ – ۲۹ اسفند ۹۰ با کیفیت بالا

 
ali12022
ali12022
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : شهریور 1388 
تعداد پست ها : 2193
محل سکونت : تهران

دانلود آخرین برنامه نود ۹۰ دیشب ۲۸ – ۲۹ اسفند ۹۰ با کیفیت بالا

دانلود آخرین برنامه نود 90 دیشب 28   29 اسفند 90 با کیفیت بالا

.

 دانلود برنامه نود ۹۰ − آخرین برنامه نود ۹۰ در سال ۱۳۹۰

بیست و هشتم ۲۸ اسفند ۱۳۹۰ با کیفیت بالا

بیست و نهم ۲۹ اسفند ۹۰ با کیفیت بالا

.

دانلود جالب ترین برنامه ۹۰ با حضور رامبد جوان و سروش صحت که تبدیل به برنامه طنز شده بود.

این برنامه به عنوان آخرین برنامه نود در سال ۱۳۹۰ می باشد که یکی از بی نظیرترین برنامه های ۹۰ در طول این ۱۳ سال می باشد . ( توضیحات تکمیلی در ادامه مطلب ) از سایت یاس دانلود 

 

 

 

 

 

عادل فردوسی پور اما این بار به سیاق همیشگی برنامه را آغاز نکرد. او با دعوت از دانش آموزان پایه چهارم ابتدایی مدرسه شهید شجاع واقع در منطقه ۱۴ شهرداری تهران، برنامه آخر ۹۰ را در سال رو به پایان با صحبت با تعدادی از این دانش آموزان آغاز کرد که نکته جالب انتقاد یکی از دانش آموزان به زمان پخش این برنامه بود که از تهیه کننده ۹۰ خواست که این برنامه را پنج شنبه ها پخش کند که فردوسی پور توضیحی درباره زمان پخش فعلی این برنامه ارائه کرد اما در عین حال از پورمحمدی مدیر شبکه ۳ خواست که برنامه دوشنبه شبها در راس ساعت ۲۲:۳۰ آغاز شود تا فرصت بهتری برای مخاطبان این برنامه جهت تماشای آن فراهم شود.

پس از پخش آگهی های طولانی مدت، فردوسی پور، پرویز مظلومی را به عنوان مهمان ویژه برنامه دعوت کرد اما پیش از صحبتهای سرمربی تیم قهرمان جام حذفی، به سانحه تصادف دایی اشاره کرد و گفت که خوشبختانه وضعیت دایی رو به بهبود است. او همچنین از تلاش همکارانش برای برقراری تماس با دایی خبر داد هر چند که این امکان تا پایان برنامه فراهم نشد.

پس از پخش گلایه های مردم از نحوه بلیت فروشی برای فینال جام حذفی، پرویز مظلومی گفت: در هر صورت باید به نظر مردم احترام بگذاریم. می توانستیم فینال را در ورزشگاه بهتری که گنجایش بیشتری داشت برگزار کنیم. باید مشکلات را از قبل پیش بینی کنیم. از حالا خوب است برای سال آینده جای بهتری را در نظر بگیریم و در مجموع می توانستیم فینال را بهتر از این برگزار کنیم.

مظلومی درباره مراسم قهرمانی و شلوغیهای همیشگی در این جور مراسمها هم گفت: ما جام را در رختکن دیدیم. البته وظیفه داشتیم که این جام را به مردم برسانیم که بعد از این اتفاق دیگر جلو نیامدیم ولی به هر حال من جام را در رختکن لمس کردم.

او درباره مصدومیتهای پیاپی بازیکنان استقلال در فصل جاری گفت: امسال فشار زیادی متحمل شدیم. دو بازی پلی اف لیگ قهرمانان آسیا برگزار کردیم. بازیهایمان هم در لیگ فشرده بود، انتقاد هم کردیم اما فایده ای نداشت. ما به طور میانگین هر ۴ روز یک بار بازی داریم و حتی در شب عید نوروز هم در اردو هستیم و باید از خانواده بازیکنان و خانواده خودم عذرخواهی کنم.

مظلومی درباره انتقادهایش به برنامه ۹۰ و در پاسخ به این سوال که آیا شما انتظار دارید مدام از تیمتان تعریف شود و تاب انتقاد ندارید، گفت: من اصلا دوست ندارم فقط از من تعریف شود. از انتقاد هم ناراحت نمی شوم. من هم برنامه شما و هم خودتان را دوست دارم اما شما بعضی از بردهای ما را لوث کردید. ما در داربی ۴ بار بردیم اتفاقی نیفتاد اما پرسپولیس که برد از ۵۰۰ شهر تصویر خوشحالی هواداران حریف را نشان دادید که حتما اینها خودجوش است!

وی افزود: شما دقیقا شب بازی ما مساله جباری را دوباره پیش کشیدید. صحبتی که بعد از بازی انجام داد درباره من بود. جا دارد از فنح الله زاده تشکرکنم که برای جمع کردن تیم خیلی زحمت کشید. در همه جای دنیا وقتی بازیکن را با این همه سختی میگیرند نمی توانند بازیکن را اخراج کنند. ما می توانستیم جباری را اخراج کنیم اما فرصت تازه ای به او دادیم و دیدید چه عملکرد خوبی در استقلال و تیم ملی از خود ارائه داد.

مظلومی درباره برخی از مصاحبه هایش که این طور القا می شود منظورش امیر قلعه نویی است، گفت : من چنین منظوری نداشتم. من القاب را دوست ندارم. این مردم هستند که این القاب را می دهند. دعای آنها باعث شد که موفقیتی کسب کنیم.

مظلومی در پاسخ به این سال که استقلال قهرمان شد و به آسیا رفت، آیا سال آینده می مانید یا تغییری در کادر فنی استقلال ایجاد می شود، گفت: دیشب صحبتی با فتح الله زاده داشتم. ادامه کار به شرایط بستگی دارد. من علاقه دارم بمانم اما باید ببینیم چه شرایطی پیش می آید. باید از هیات مدیره هم تشکر کنم که زحمات زیادی برای رفع مشکلات مالی انجام داده است.

مظلومی درباره رفتن فرهاد مجیدی از استقلال گفت: ما همه مخالف رفتن مجیدی بودیم. در ابتدای فصل خیلی روی مجیدی حساب کرده بودیم. در نیم فصل اول هم دیدید ۹ بازی برای ما گل نزد و شرایط روحی خوبی نداشت و در نهایت باشگاه مجبور شد که با رفتن او موافقت کند. روزی نظری جویباری و امیری در هتل گفتند اگر مشکل ما هستیم استعفا می دهیم. به فرهاد هم این مساله را گفتند. ما به خاطر مجیدی متضرر شدیم.

وی درباره پخش نشدن مراسم اهدای جام گفت: پخش نشدن اهدای جام بی احترامی به ۲۰ میلیون هوادار استقلال بود. باید پیش بینی می کردند که ممکن است بازی به ضربات پنالتی کشیده می شود اما به جای پخش مراسم سریال تکراری پخش کردند!

پس از صحبتهای مظلومی مراسم اهدای جام حذفی به استقلالیها پخش شد که بر اساس شمارش فردوسی پور ۱۲ نفر مسوول برای اهدای جام به ۲۲ بازیکن استقلال به روی سکو رفته بودند و حتی سامان گوران بدل فردوسی پور در برنامه طنز خنده بازار هم در زمان اهدای جام با گرمکن باشگاه استقلال به روی سکو رفت!

در ادامه برنامه بخشهایی از صحبت محمد عباسی و رسولی نژاد معاون حقوقی وزارت ورزش پخش شد که درباره اتفاقات پس از انتخابات فدراسیون فوتبال حرف زدند. در ادامه تعدادی از اهالی رسانه درباره این اتفاقات صحبت کردند. پس از این بخش، محمدرضا باهنر نماینده مجلس هم روی خط آمد و درباره طرح یک فوریتی مجلس برای رفع ممنوعیت حضور بازنشسته ها در سمتهای ورزشی گفت: مجلس برای قانونگذاری فرایند مشخصی دارد. نمایندگان این حق را دارند که در مسائل اجرایی دخالت کنند اما ما ابا داریم که وارد مسائل جزیی اجرایی شویم. در مساله فدراسیون فوتبال صورت مساله آسان بود. فدراسیونها نهاد غیر عمومی دولتی هستند و بازنشستگان نمی توانند در سمتهای ورزشی مسوولیت بر عهده داشته باشند اما دولت می تواند برگشت به کار فردی را آماده کند و این مساله فرایند طولانی و سختی نیست. اگر دولت تا پایان تعطیلات مجلس مساله را حل کرد خوشحال می شویم اما باید فکر طولانی مدتی بکنیم اما اگر دولت مصلحت ندید ما کار را جلو می بریم و تلاش می کنیم مساله پیش برود اما این را هم باید بدانیم که به هر حال ایشان(کفاشیان) نمیتواند غیرقانونی بر سر کار بماند.

وی افزود: تکرار می کنم مجلس اصلا این اراده را ندارد در کارهای ریز اجرایی ورود کند اما اگرمشکلی پیش بیاید برای حفظ منافع نمی توانیم کاری انجام ندهیم. به هر حال امیدوارم دولت این کار را به خوبی پیش ببرد. این را هم باید بگویم مجلس نامزدی ندارد اما احساس می کنیم مشکلی پیش آمده و باید آن را برطرف کنیم.

پس از صحبتهای باهنر، فردوسی پور اعلام کرد که حاضر است با رسولی نژاد و سجادی درباره صحبتهای مطرح شده گفت و گو کند.

در ادامه شب عجیب و غریب ۹۰ در روزهای پایانی سال جاری، سه بازیگر تلویزیون و سینما مهمان این برنامه بودند. رامبد جوان، حبیب رضایی و سروش صحت سه مهمان این برنامه بودند که برای دقایقی همه چیز را به هم ریختند اما جالبتر از همه سوال حبیب رضایی بود که قبل از شروع صحبتهایش از فردوسی پور پرسید که “ما چرا اینجا هستیم” و در ادامه رامبد جوان هم گفت: برای ما خیلی جذاب بود که به ۹۰ دعوت شدیم اما هر کسی را که دیدیم و گفتیم امشب به ۹۰ می رویم گفتند که حتما به برنامه هفت دعوت شده اید و اعداد را با هم قاطی کرده اید! پس از جوان، سروش صحت هم برای اینکه حرفهای دو همکارش را تکمیل کرده باشد گفت: بعد از دعوت به ۹۰ می توانم برای خودم احتمال حضور در کره ماه هم قائل شوم.

فردوسی پور در پاسخ به این صحبتهای طنزآمیز این سه بازیگر گفت: سال قبل مرتضی احمدی از قدیمیترین هواداران پرسپولیس را دعوت کردیم و گپ و گفت خیلی خوبی از کار در آمد و امسال هم فکر کردیم که سه بازیگر دیگر را دعوت کنیم.

در ادامه و در شرایطی که به خاطر شیطنتهای معمول این سه بازیگر برنامه از روند طبیعی اش خارج شده بود، بخش معرفی برندگان مسابقه پیامکی برنامه ۹۰ که معمولا سه تا چهار دقیقه طول می کشید بیش از ۱۰ دقیقه به طول انجامید و برنامه آنقدر در شرایط غیر طبیعی دنبال می شد که رامبد جوان بر روی صندلی فردوسی پور نشست و دو بازیگر دیگر مسوولیت وارد کردن اعداد برای انتخاب نفرات برتر را بر عهده گرفتند اما واکنشهای فردوسی پور نشان می داد که علاقه داشت هر چه زودتر این بخش به پایان برسد.

پس از اینکه برای چند دقیقه ای برنامه ۹۰ به لطف حضور سه بازیگر حالت طنز به خود گرفت، حمید سجادی معاون وزیر ورزش روی خط آمد تا هم درباره اتفاقات پس از انتخابات صحبت کند و هم اینکه درباره لب خوانی صحبتهایش در مجمع توضیحی ارائه کند. ابتدا فردوسی پور به سوابق ورزشی سجادی اشاره کرد و گفت در زمانی که همه اهالی ورزش انتظار داشتند شما به عنوان وزیر ورزش رای بیاورید به خاطر اتفاقات غیر ورزشی این اتفاق نیفتاد اما حالا اهالی فوتبال از شما انتظار دارند که از ورزش و فوتبال دفاع کنید و وارد لابیهای سیاسی نشوید که سجادی در پاسخ گفت: این یک اصول کاری درست است که کار ورزش نباید با مسائل دیگرقاطی شود. اما درباره ابهاماتی که به وجود آمده باید بگویم شما می توانتسید از من بپرسید که در مجمع چه گفته ام و نیازی نبود از کارشناسان لب خوانی استفاده کنید. ضمن اینکه همانطور که شما هم اعتقاد دارید در یکی، دو سال گذشته اختلاف سلیقه هایی در فدراسیون فوتبال به وجود آمده بود.

پس از این صحبت، فردوسی پور گفت باید به هر حال به نظر اعضای مجمع احترام گذاشت و شما و وزارت ورزش نباید برای انصراف کفاشیان فشارمی آوردید که سجادی در پاسخ گفت: فشار نیاوردیم. نه توصیه بود و نه فشار. ضمن اینکه مگر حرفهای من که شما لب خوانی کردید جرم و جنایت بود. در ادامه این گفت و گو فردوسی گفت قبول کنید نمی خواستید کفاشیان باشد. شما به عنوان کسی که در ورزش سوابق درخشانی دارید، می دانید باخت چیست و امید ورزشیها به شماست که سجادی در پاسخ گفت: واقعا آشی که شما دارید هم میزنید به این شوری نیست. بیشترین همکاری را در این مدت من به همراه کفاشیان و نبی داشته ام و از طرف آقای وزیر ماموریت داشته ام که کارها را به خوبی پیش ببریم. اینطور نبود که ما فشار بیاوریم. البته مذاکراتی بین عباسی و کفاشیان وجود داشته که بهتر است درباره مفاد این مذاکرات از خودشان بپرسید.

سجادی درباره صحبتهایی که در حین مجمع انجام داد و پخش آن صحبتها جنجالساز شد گفت: اگر از خود من می پرسیدید میگفتم که چه گفته ام. در روز انتخابات نامه سه صفحه ای با امضای هیات رییسه فدراسیون به دستم رسید که آمده بود قانون بازنشسته ها شامل حال کفاشیان و عزیز نمی شود. من بیش از ۷، ۸ بار در این باره در حین جلسه با اعضای هیات رییسه صحبت کردم و در زمان برگزاری مجمع داشتم دیدگاه سازمان بازرسی را منتقل می کردم. می خواهم صراحتا بگویم این طور نبود که بخواهیم به کسی فشار بیاورم و تنها داشتم مطالب حقوقی را توضیح می دادم.

در ادامه فردوسی پور نظر کارشناسی سجادی را درباره منع حضوربازنشسته ها در ورزش پرسید که معاون وزیر ورزش گفت: نظر من این است که در ورزش کشور بازنشستگی معنی ندارد و باید از عصاره این نیروها استفاده کنیم. سجادی و کفاشیان نباید هیچگاه در این ورزش بازنشسته شوند.

فردوسی پور که از جواب سجادی قانع نشده بود ادعا کرد اگر قریب انتخاب می شد و این مشکل برایش پیش می آمد در کمترین زمان این مشکل برطرف می شد که سجادی در پاسخ گفت: ما می گوییم جواز کفاشیان آماده است اما شما می گویید ما شکست خورده ایم! ما داریم کمک می کنیم این مشکل حل شود. ضمن اینکه جواب نامه فیفا و ای. اف. سی از سوی فدراسیون فوتبال آماده شده است. من از شما می خواهم درباره وزارت ورزش و فدراسیون و این زحماتی کشیده شده این جور قضاوت نکنید و کمک کنید این مشکل خیلی زود حل شود.

پس از این مکالمه تلفنی حبیب رضایی به محبوبیت ۹۰ اشاره کرد و رامبد جوان ۹۰ را بهترین برنامه تلویزیون معرفی کرد و گفت که فردوسی پور با این اجرایش “نابغه” است. فردوسی پور درباره تعریف این دو بازیگر از برنامه اش گفت: مدیران رسانه من را در این مدت تحمل کرده اند و این فضا را باز نگه داشته اند و بی انصافی است بعد از ۱۳ سال این قدردانی را از آنها نداشته باشم.

سروش صحت هم در پایان حضور بازیگران تلویزیون و سینما گفت: واقعا به عنوان کسی که تنها می توانم یک بار روپایی بزنم از حضورم در برنامه ۹۰ هیجان زده شدم!

بررسی عملکرد داوران در تعدادی از بازیهای لیگ برتر، پخش صحنه هایی از بازیهای لیگ یک و بررسی اتفاقات فوتسال بخشهای پایانی آخرین برنامه ۹۰ در سال ۹۰ بود. سوال این برنامه هم به نظر مخاطبان درباره برنامه ۹۰ در سال ۹۰ ارتباط داشت که از بیش از دو میلیون نفری که در این نظرسنجی شرکت کردند ۹۵ درصد از عملکرد این برنامه ابراز رضایت کردند و ۵ درصد به کارنامه فردوسی پور و همکارانش نمره منفی دادند.

دانلود آخرین برنامه نود 90 دیشب 28   29 اسفند 90 با کیفیت بالا دانلود بصورت تک پارت ۸۱۵ مگابایتی :

لینک های دانلود  |  UploadBaz  ،    ،  ParsaSpace

 

پنج شنبه 15 فروردین 1392  10:44 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها