0

آزمون ناظر ساختمان در بنیاد مسکن تهران و مهلت ثبت نام

 
kor13650
kor13650
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1391 
تعداد پست ها : 475
محل سکونت : کرمان

آزمون ناظر ساختمان در بنیاد مسکن تهران و مهلت ثبت نام

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران در نظر دارد برای شرکت درآزمون ورودی طرح نظام فنی روستایی استان تهران به منظور نظارت بر ساخت و ساز در مناطق روستایی ثبت نام به عمل آورد.

پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش روابط عمومی سازمان نظام کاردانی ساختمان استان تهران، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران در نظر دارد برای شرکت در آزمون ورودی طرح نظام فنی روستایی استان تهران به منظور نظارت بر ساخت و ساز در مناطق روستایی ثبت نام به عمل آورد.
بر اساس قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن و آیین نامه اجرایی آن در زمینه ساخت و ساز ساختمان های روستایی و به منظور گزینش نیروهای انسانی متخصص و متعهد و علاقمند در امر نظارت بر رعایت اصول فنی و مقررات ملی ساختمان، آزمون ورودی طرح نظام فنی روستایی استان تهران برگزار خواهد شد. لذا از داوطلبان دعوت می شود با در نظر گرفتن شرایط مندرج در سایت مربوطه ، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
خاطر نشان می گردد تنها ساکنین استان تهران مجاز به شرکت در این آزمون می باشند. علاقه مندان می توانند با مراجعه به  سایت اینترنتی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران به آدرس  www.bmtehran.com  در این زمینه ثبت نام نمایند.
مهلت ثبت نام تا بیستم فروردین 92 می باشد.

چهارشنبه 14 فروردین 1392  9:05 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها