0

اخبار کوتاه از آبي‌پوشان در رياض

 
alifakhraei
alifakhraei
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1390 
تعداد پست ها : 1329

اخبار کوتاه از آبي‌پوشان در رياض

تيم فوتبال استقلال با پيراهن‌ دوم خود يعني توسي فردا به مصاف الهلال آبي‌پوش مي‌رود.

  تيم فوتبال استقلال با پيراهن‌ دوم خود يعني توسي فردا به مصاف الهلال آبي‌پوش مي‌رود.

* جلسه کادر فني با بازيکنان حدود 20 دقيقه پيش برگزار شد و مربيان نکات لازم را به بازيکنان گوشزد کردند. پس از اين جلسه بازيکنان به استراحت پرداختند.

* طبق قانون کنفدراسيون فوتبال آسيا تيم ميهمان روز قبل از بازي در زمين اصلي در همان ساعت بازي به تمرين مي‌پردازد اما استقلالي‌ها به علت تماشاي ديدار امشب تراکتورسازي مقابل الشباب که از ساعت 21:35 به وقت تهران آغاز مي‌شود، قصد دارند تمرين امشب خود را زودتر برگزار کنند.

* کاروان استقلال روز پنجشنبه به زيارت خانه خدا خواهد رفت.

* کاروان آبي‌پوشان در 2 هتل در رياض مستقر شده‌اند.

ديدار دو تيم الهلال عربستان و استقلال در چارچوب هفته سوم ليگ قهرمانان آسيا فردا از ساعت 22:10 به وقت تهران برگزار خواهد شد.
کاروان استقلال شب گذشته در حالي وارد فرودگاه رياض شد که ميزباني خوبي از آبي‌پوشان صورت نگرفت. استقلالي‌ها در عربستان سرگردان بودند و به علت سرماي هوا نيز چند بازيکن دچار سرماخوردگي شدند. کادر پزشکي استقلال در تلاش است تا اين بازيکنان را براي بازي فردا آماده کند تا آنها با مشکلي روبرو نشوند.

* استقلالي‌ها شب گذشته تمرين نکردند و امشب از ساعت 22:10 به وقت تهران در ورزشگاه فيصل بن احمد به تمرين خواهند پرداخت.

* نشست خبري سرمربيان دو تيم عصر امروز از ساعت 19 به وقت تهران آغاز خواهد شد.

آخرين اخبار از وضعيت استقلال در شهر رياض حاکي از آمادگي آبي پوشان براي رويارويي با الهلال عربستان است.

- آبي پوشان ايران امروز ساعت 11 به وقت عربستان در جلسه‌ي آناليز شرکت کرده و نقاط قوت و ضعف حريف خود را شناختند.

- دماي هواي اين روزهاي رياض چيزي ميان 30 الي 34 درجه در نوسان است. با اين حال آبي پوشان با اقامت در دو هتل که روبه‌روي هم قرار دارد در وضعيت مناسبي هستند.

- از نکات ديگر قابل ذکر، جا ماندن نظري جويباري (قائم مقام باشگاه استقلال) به علت مشکلات مالياتي از کاروان سفر به عربستان است.

- استقلال برابر الهلال با پيراهن دوم حاضر خواهد شد.

- کاروان استقلال روز جمعه راهي تهران مي شود. اعضاي تيم استقلال پنج‌شنبه براي انجام مناسک عمره مفرده راهي مکه مکرمه مي‌شوند و تعدادي از استقلالي‌ها هم پس از سفر به مکه به مدينه منوره مي‌روند.
 *امروز امير قلعه‌نويي و جواد نکونام از موزه باشگاه الهلال بازديد کردند. سرمربي و بازيکن استقلال از امکانات فراوان اين تيم عربستاني شگفت‌زده بودند و اين موضوع را به يکديگر اعلام کردند. الهلال امکانات بسيار خوبي داشت و به اعتقاد قلعه‌نويي شرايط اين تيم فراتر از تيم‌هاي آسيايي بود.

*کاروان استقلال روز جمعه 16 فروردين به ايران باز مي‌گردد. استقلالي‌ها چهارشنبه با الهلال بازي مي‌کنند. آنها روز پنج‌شنبه به مکه براي زيارت خانه خدا مي‌روند و سپس روز جمعه به به ايران باز مي‌گردند.

*استقلالي‌ها از امکانات و شرايط ميزباني هتل محل ميزباني الهلال بسيار ناراحت هستند. شرايط ميزباني عربستاني‌ها به هيچ‌وجه خوب نيست و اين موضوع آبي‌پوشان را با مشکلاتي رو‌به‌رو کرده است. استقلالي‌ها روز گذشته نيز چند ساعت در فرودگاه معطل شدند و امشب امير قلعه‌نويي براي رفتن به محل کنفرانس مطبوعاتي با مشکلاتي رو‌به‌رو بود.

چهارشنبه 14 فروردین 1392  12:18 AM
تشکرات از این پست
sadeghfafi AliFanoodi
sadeghfafi
sadeghfafi
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : آبان 1388 
تعداد پست ها : 2257
محل سکونت : خوزستان

پاسخ به:اخبار کوتاه از آبي‌پوشان در رياض


نقل قول alifakhraei
تيم فوتبال استقلال با پيراهن‌ دوم خود يعني توسي فردا به مصاف الهلال آبي‌پوش مي‌رود.

 سلام كاربر محترم

به دليل رعايت نكردن قوانين تالار و درج خبر هاي تاريخ مصرف گذشته از اين به بعد خبرهاي خلاف قوانين شما حذف و درصورت تكرار به مسوولين گزارش خواهد شد

سپاس


چهارشنبه 14 فروردین 1392  4:18 PM
تشکرات از این پست
AliFanoodi
دسترسی سریع به انجمن ها