0

کانديداها به دانشگاه دعوت شوند تا در معرض کارشناسي نخبگان قرار گيرند

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

کانديداها به دانشگاه دعوت شوند تا در معرض کارشناسي نخبگان قرار گيرند

 

"استاد و عضو هيئت علمي مؤسسه آموزشي – پژوهشي امام خميني (ره)" گفت: کانديد ریاست جمهوری بايد با علم بر صحت توانمندي‌هايش برگزيده شود چراکه عرصه سياست و رياست جمهوري جايگاه شايستگان است.
"مهدي اميدي" در گفتگو با خبرنگار دانشگاه باشگاه خبرنگاران؛ با دعوت از مردم به پاي‌ صندوق‌هاي رأي در انتخابات رياست‌جمهوري گفت: انقلاب اسلامي بدون حضور مردم حکومتي مانند ديگر حکومت‌ها خواهد بود. 
  
وي در ادامه تصريح کرد: با توجه به مشارکت گسترده ملت ايران، جمهوري اسلامي نمونه‌اي از مردم سالاري ديني در سطح جهان معرفي شده است و انقلاب چه در مرحله تأسيس، استقرار و در نهايت تثبيت نيازمند حضور گسترده مردم خواهد بود و بارها تاريخ اين حضور را به جهانيان و بدخواهان نشان داده است. 
  
اميدي با اشاره به نقش دانشگاهيان و طلاب در سوق دادن ديگر اقشار جامعه به مشارکت در سرنوشت کشور افزود: دانشجويان، دانشگاهيان و طلاب جزو نخبگان عرصه علم به حساب مي‌آيند و با حضور در انتخابات باعث تشويق و ترغيب در مشارکت حداکثري مردم خواهند شد. 
  
وي در پايان خاطر نشان کرد: کانديداهاي انتخاباتي با دعوت به کرسي‌هاي دانشگاهي راهکارها و برنامه‌هاي خود را براي مسئوليتي که مدعي پذيرش آن هستند، ارائه کنند و با اين کار خود را در معرض کارشناسي دانشجويان و نخبگان قرار دهند تا نخبگان نيز بتوانند جامعه را براي يک انتخاب احسن و اصلح راهنمايي و هدايت کنند.

 

پنج شنبه 8 فروردین 1392  9:12 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها