0

روابط پنهانی گروهک های وهابی و موساد

 
lenditara1
lenditara1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1391 
تعداد پست ها : 9088
محل سکونت : همین دورو ورا

روابط پنهانی گروهک های وهابی و موساد


شبکه مروج وهابیت

روابط پنهانی گروهک های وهابی و موساد

نشریه فارین پالسی فاش کرده است، که گروهک وهابی تروریستی عبدالمالک ریگی موسوم به «جند الله» که در ایران دست به عملیات تروریستی می زده، از سوی اسرائیل پشتیبانی و تجهیز می شده است.به گزارش سرویس دینی جام نیوز، به نقل از نشریه فارین پالسی، نشریه، گروهک وهابی تروریستی عبدالمالک ریگی موسوم به «جند الله» که در ایران دست به عملیات تروریستی می زده، از سوی اسرائیل پشتیبانی و تجهیز می شده است. در مقاله نشریه فارین پالسی آمده است که مقامات موساد برای انجام عملیات تروریستی در ایران به صورت مستقیم با اعضای این گروهک مذاکره می کردند. مارک پری نویسنده این مقاله و تحلیل گری این مجله آمریکایی می گوید از عکس العمل اسرائیل تعجبی نکرده و نباید انتظار داشت که دولت اسرائیل این اتهامات را تایید کند.
وی همچنین در مورد چرایی و چگونگی عملیات تروریستی توسط موساد در آن منطقه از ایران به وسیله گروهک «ریگی» گفت، وقوع چنین حملاتی از سوی اسرائیل بسیار واضح به نظر می رسد. از نظر جنگ افروزان تل آویو، چنین حملاتی نه تنها تروریستی نیست که میهن پرستانه است.
وی در مورد انگیزه اسرائیل برای تجهیز گروهک ریگی گفت، آنها یک گروهک تروریستی هستند و هدفشان هم ایرانی ها است. گروهک «ریگی» بدون شک در کشتار مردم ایران و افرادی از سپاه پاسداران انقلاب ایران دست داشته است. فرسودن توان ایران و نگاه جدایی طلبانه این گروه با مواضع اسرائیل همخوانی کامل دارد.

چهارشنبه 7 فروردین 1392  3:06 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها