0

تدوین استراتژی توسعه اقتصادی لازمه تحقق «حماسه اقتصادی» است

 
sadeghfafi
sadeghfafi
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : آبان 1388 
تعداد پست ها : 2257
محل سکونت : خوزستان

تدوین استراتژی توسعه اقتصادی لازمه تحقق «حماسه اقتصادی» است

 

عضو کارگروه حمایت از تولید در گفت‌وگو با فارس:
تدوین استراتژی توسعه اقتصادی لازمه تحقق «حماسه اقتصادی» است

عضو کارگروه حمایت از تولید با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان «حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی» گفت: تحقق حماسه اقتصادی نیازمند تدوین یک استراتژی همه جانبه برای توسعه اقتصادی کشور است.

خبرگزاری فارس: تدوین استراتژی توسعه اقتصادی لازمه تحقق «حماسه اقتصادی» است
 

  •  
  •  

 

آرمان خالقی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس اظهار داشت: تأکید رهبری بر ساختن حماسه اقتصادی نشان دهنده این است که باید یک کار ویژه و فوق‌العاده در کشور اتفاق بیفتد و یک اقدام ماندگار صورت گیرد.

وی ادامه داد: همه بخش‌ها باید در این راستا، کار ویژه انجام دهند تا یک هدف اقتصادی مشترک محقق شود.

خالقی با بیان اینکه نامگذاری امسال، ماحصل نامگذاری سال‌های قبل است، تصریح کرد: برای تحقق شعار امسال، ابتدا باید آمار شفاف و واقعی در بخش‌های مختلف اعلام شود تا بر مبنای آن، برنامه‌ریزی دقیقی صورت گیرد و اجرای آن در سال‌های آینده نیز قابل تداوم باشد.

وی افزود: دستگاه‌های مختلف از جمله دولت و مجلس باید متعهد به اجرای وظایف خود در قالب این استراتژی باشند و هرکدام به سهم خود در این برنامه‌ریزی عمل کنند.

عضو کارگروه حمایت از تولید با بیان اینکه سال گذشته هر دستگاه برای خودش برنامه‌ریزی اعلام کرد، گفت: در پایان سال نیز هر بخش، گزارش موفقی از عملکرد خود ارائه کرد در حالی که باید گزارشی از نحوه اجرای یک برنامه کلی ارائه شود.

به گفته وی، سال گذشته استراتژی کلی برخی بخشها توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام ارائه شد و به این ترتیب، برنامه هر بخش به طور مجزا، مشخص است و حال باید با توجه به این برنامه‌ها، یک استراتژی کلی برای اقتصاد کشور تدوین شود.

وی تأکید کرد: برنامه بخش‌های مختلف باید در امتداد یکدیگر و برای رفع نیاز بخش‌های مختلف اجرایی شود.

چهارشنبه 7 فروردین 1392  1:29 PM
تشکرات از این پست
nikbakht88
nikbakht88
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1388 
تعداد پست ها : 5887
محل سکونت : تمام ایران سرای من است

پاسخ به:تدوین استراتژی توسعه اقتصادی لازمه تحقق «حماسه اقتصادی» است

سلام و تشکر

مطلب فوق خبر اقتصادی می باشد نه مقاله. اگر دسته بندی موضوعی داشت و مسایل مطرح شده را بهتر و بیشتر باز می کرد، بهتر بود در زیر تالار گفتگوی اقتصادی قرار می گرفت اما طرز ارائه آن هیچ اثری از مقاله ندارد. مقاله معمولا منسجم است و پراکنده گویی ندارد. از جایی شروع و به نتیجه ایی پایان می پذیرد. مقاله نویسنده دارد و خبر، خبرنگار. پس بی زحمت مطلب را کپی و در زیر تالار اخبار اقتصادی قرار دهید.

در انتخاب اخبار این نکته را در نظر داشته باشید که مطلب کاربر پسند باشد و مخاطب پذیر. یا حداقل عامه مردم متوجه منظور و مفهوم مطلب بشوند.

این مطلب طی ساعات آینده حذف خواهد شد.

 

موفق باشید.

چهارشنبه 7 فروردین 1392  6:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها