0

آیفون ۵ اس سنسور تشخیص اثر انگشت خواهد داشت

 
Mohammad_78
Mohammad_78
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مرداد 1390 
تعداد پست ها : 5
محل سکونت : قزوین

آیفون ۵ اس سنسور تشخیص اثر انگشت خواهد داشت

 

اپل بعد از معرفی نسخه آیفون ۳G، الگوی مشخصی را در معرفی و نامگذاری آیفون ها طی کرد، یعنی بعد از ۳G، آیفون ۳Gs، آیفون ۴، آیفون ۴S و آیفون ۵  را معرفی کرد. حالا با توجه به این مسائل، “مینگ چی کو” تحلیلگر موسسه KGI Securities، پیش بینی های جالب توجهی در مورد گوشی جدید آیفون کرده است. او می گوید آیفون ۵ اس در ماه ژوئن یا جولای ۲۰۱۳ (یعنی تابستان ۱۳۹۲) با سنسور تشخیص اثر انگشت خواهد آمد.

کو معتقد است که سنسور تشخیص اثر انگشت زیر دکمه اصلی آیفون در پایین صفحه گوشی خواهد آمد. او می گوید که وجود این سنسور باعث خواهد شد امنیت و کاربردپذیری تلفن آیفون افزایش یابد. او در ادامه اظهار می دارد که پردازنده این تلفن جدید A7 خواهد بود و اپل در دوربین آن از یک فلش هوشمند استفاده خواهد کرد که با فلش زدن با نورهای زرد و سفید و با توجه به شرایط محیط، عکس های با کیفیت تری خواهد گرفت.

کو می گوید که با آیفون ۵ اس، آیفون ارزان قیمیتی هم وارد بازار خواهد شد که از لحاظ ظاهری شبیه به آیفون ۵ است اما از فایبرگلاس و پلاستیک ساخته شده و سنگین تر از آیفون ۵ خواهد بود. او معتقد است که این تلفن با محدوده قیمت ۳۵۰ تا ۴۵۰ دلار و در رنگ های مختلف عرضه می شود.

کو همچنین اظهار می دارد که آیفون جدید با آی او اس ۷ همراه خواهد بود. البته این دور از ذهن نیست چرا که همیشه آیفون های جدید با سیستم عامل بروز شده پا به عرصه می گذارند.

به نظر شما پیش بینی های کو درست از آب در می آیند؟

دوشنبه 5 فروردین 1392  1:59 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها