0

شهید طهرانی مقدم تا لحظه شهادت مشغول کارهای علمی و تحقیقاتی بود

 
javad696
javad696
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1391 
تعداد پست ها : 513
محل سکونت : مرکزی

شهید طهرانی مقدم تا لحظه شهادت مشغول کارهای علمی و تحقیقاتی بود

جانشین فرمانده سازمان جهاد خودکفایی سپاه گفت: شهید تهرانی مقدم تا روز آخر به عنوان مسئول سازمان جهاد خودکفایی سپاه در ایجاد یک توان علمی و دانشی پایه و زیر بنایی مشغول کارهای علمی و تحقیقاتی بود تا به درجه شهادت نایل شد.
خبرگزاری فارس: شهید تهرانی مقدم تا لحظه شهادت مشغول کارهای علمی و تحقیقاتی بود

سردار موسوی جانشین شهید سرلشکر تهرانی مقدم در سازمان جهاد خودکفایی سپاه در گفتگو با خبرنگار فارس، با اشاره به فعالیت‌های شهید تهرانی مقدم، گفت: ایشان از فرماندهانی بود که از ابتدای شکل گیری سپاه به عضویت سپاه در آمده بود و در بنیان‌گزاری مجموعه‌های ادوات، توپخانه و موشکی سپاه و ایجاد یک قدرت بازدارنده برای نظام نقش کلیدی و اساسی داشت و تقریبا دوران دفاع مقدس را کاملا در صحنه‌های نبرد بود.

وی افزود: شهید مقدم در ابتدای جنگ در بخش تاسیس فرماندهی توپخانه سپاه و بعد از آن هم در تشکیل و بنیانگذاری فرماندهی موشکی سپاه تاثیرگذار بود و تقریبا 25 سال از عمر پر برکت خود را در ایجاد و توسعه این بخش از توان دفاعی کشور قرار داده بود.
 
موسوی ادامه داد: بعد از آن سردار مقدم وارد تحقیقات و توسعه فعالیت‌های مرتبط با ارتقای قدرت بازدارندگی نظام شد و در سازمان جهاد سپاه به عنوان مسئول سازمان جهاد فرماندهی کل سپاه مشغول به خدمت شد که تا روز آخر هم به عنوان مسئول این سازمان در ایجاد یک توان علمی و دانشی پایه و زیر بنایی مشغول کارهای علمی و تحقیقاتی بود تا به درجه شهادت نایل شد.

جانشین شهید سرلشکر تهرانی مقدم در سازمان جهاد خودکفایی سپاه در پایان تصریح کرد: شهید تهرانی مقدم در مسیر کارهای علمی و تحقیقاتی که انجام می‌دادند به شهادت رسید.

  • javadmoradi696@yahoo.com    

 

  • با راسخون هیچکس تنها نیست
یک شنبه 4 فروردین 1392  11:44 AM
تشکرات از این پست
mehdi0014
دسترسی سریع به انجمن ها