0

حادثه انفجار تولید محصول تحقیقاتی سپاه را تنها دو هفته به تعویق انداخت

 
javad696
javad696
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1391 
تعداد پست ها : 513
محل سکونت : مرکزی

حادثه انفجار تولید محصول تحقیقاتی سپاه را تنها دو هفته به تعویق انداخت

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه حادثه انفجار در زاغه مهمات سپاه هیچ ربطی به آمریکا و اسرائیل ندارد، گفت: این حادثه تولید محصول تحقیقاتی سپاه را که می تواند مشت محکمی بر دهان استکبار و رژیم غاصب باشد تنها دو هفته به تعویق انداخت.

به گزارش مهر سردار سرلشکر بسیجی دکتر سید حسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ظهر امروز چهارشنبه در حاشیه مراسم بزرگداشت سومین روز شهدای غدیر سپاه در جمع خبرنگاران در بیان ویژگی های شهید حسن تهرانی مقدم گفت: هیچکس فکر تنفیذ مسئولیت، اختیار و اعطای پست به شهید تهرانی مقدم را نمی کرد چرا که او همه مسئولیت ها را با شایستگی می پذیرفت و به عنوان یک بسیجی واقعی آنها را به بهترین شکل انجام می داد.

وی شهید حسن تهرانی مقدم را یک الگوی اخلاقی تمام عیار به شمار آورد که به عنوان یک بسیجی واقعی سرباز انقلاب و رهبری بوده است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه در خصوص تهدیدات آمریکا و رژیم صهیونیستی نیز گفت: در حال حاضر اسرائیل در شرایط بسیار سخت و حساسی قرار دارد و بیداری و اقتدار نظام اسلامی فریاد ناتوانی اسرائیل را بلند کرده است و آمریکا هم گرفتار جنبش ضد سرمایه داری وال استریت شده است بنابراین همه این تهدیدات، جیغ و فریاد ناتوانی آنهاست.

وی با بیان اینکه حادثه انفجار در زاغه مهمات پادگان مدرس سپاه موجب به شهادت رسیدن 17 نفر شد، گفت: این حادثه و انفجار اخیر هیچ ربطی به اسرائیل و آمریکا ندارد جز اینکه محصول تحقیقاتی که می تواند مشت محکمی بر دهان استکبار و رژیم غاصب باشد تنها تولید آن برای دو هفته به تاخیر و تعویق افتاده است.

فیروزآبادی تصریح کرد: ولی قطعا نیروها و همسنگران شهید مقدم این راه را با قدرت بیشتر ادامه خواهند داد و ثمره تلاش های آنها مشت محکمی بر دهان اسرائیل و استکبار جهانی خواهد بود.

وی اضافه کرد: این جیغ و فریادها هم هیچ خللی در توان و قدرت انقلاب اسلامی ایجاد نمی کند و هیچ گاه نیز نباید فریب آن را خورد و با نابودی جبهه ابرسرمایه داری و رژیم صهیونیستی نیز این جیغ و فریادها ساکت خواهد شد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: 30 سال است که این جیغ ها و تهدیدات دشمنان هر روز بلندتر از روز قبل از سر عجز و ناتوانی سرداده شده است اما مردم ایران نیز بی پایه و اساس بودن آن را درک نموده است.

یک شنبه 4 فروردین 1392  11:41 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها